„Pan doktor Janeček i jeho agentura GoJa měli narozeniny, tak jsme s Tomášem vyrazili po dlouhé době do společnosti, popřát mu. Byl to vážně moc fajn večer, potkala jsem po opravdu dlouhé době spousty kolegyň, kolegů a kamarádů, a v souvislosti s tím mě napadlo, jak mě baví se potkávat s lidmi,“ libovala si na sociální síti zpěvačka Monika Absolonová, která zároveň nešetřila superlativy na svého životního partnera a otce jejích dvou synků, hokejistu Tomáše Hornu (39).

Ten jí totiž na akci dělal garde a podle všeho i řidiče, jelikož Monika se chopila půllitru piva. Podle slavné muzikálové hvězdy, která zářila coby Evita či jako Funny Girl, je její snoubenec velice tolerantní muž. „Nechá mě se vyřádit - a pak mě odveze úplně radostnou domů. Koneckonců takovou mě poznal, tak věděl, do čeho jde!“ žertovala na instagramu pěnice, která všechny přítomné zcela oslnila svým novým a krátkým sestřihem.

VIDEO: Rozjuchaná Monika Absolonová na narozeninách Františka Janečka

Video
délka: 03:12.80

Monika Absolonová na narozeninách Františka Janečka David Turek, Lukáš Červený

Celá léta k ní totiž patřily dlouhé, princeznovské kadeře, ty však nyní vyměnila za svěží mikádo. A sama připustila, nebyla si zpočátku vůbec jistá, zda jí krátké mikádo bude slušet. „Nejsem nejštíhlejší, tak jsem se bála, že budu mít malou hlavu a velký tělo, ale Tomáš mi řekl, že to tak není, tak nevím, jestli mi milosrdně lhal…?“ smála se pro Blesk. Kdyby k tomu prý sebrala odvahu, klidně by šla i do docela krátkého účesu á la Sinéad O’Connorová (53) či Annie Lennoxová (65). „Je to můj velký sen,“ přiznala.

Na tom, aby to »velké tělo« přece jenom neměla, nyní poctivě pracuje: „Snažím se držet přerušovaný půst, do toho chodím běhat a občas cvičím jógu. Ten věk je potvora, nejde to tak, jako dřív,“ postěžovala si Monika s úsměvem. Dříve si totiž udržovala štíhlou linii i bez hladovění. „A po nějaké veselici jsem šla vždycky do fastfoodu, a tam jsem do sebe narvala všechno, co bylo. Teď už je to jinak, dvě děti na krku, za 14 dní 44…“ dodala.

VIDEO: Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? 

Video
délka: 03:04.51

Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? Pavlína Horáková, Jan Jedlička

Fotogalerie
59 fotografií