„Navždy tady budeš s námi. Navždy budeš můj milovaný syn. Má fazolka,“ napsala na instagramu Kočendová a připojila fotografii z nemocnice, na níž má velmi uplakané oči. „Takovou lásku a štěstí, jako jsem zažívala 6 měsíců s tebou, jsem nikdy nezažila. Nyní to vystřídala neskutečná bolest. Ztratila jsem kousek sebe. Dala bych vše za to, abych opět cítila tvé kopance a po porodu si tě mohla vzít zdravého domů,“ dodala kráska ve smutném příspěvku, kde hrozné neštěstí oznámila.

Podobně se vyjádřil také její partner, který si říká Laky Royal a je osobním holičem hned několika českých celebrit. Mezi jeho klientelu patří třeba hokejista Jaromír Jágr nebo Rytmus. K fotografii ultrazvuku napsal na sociální síti dojemný vzkaz. „Bude líp, díky všem. Můj synáček,“ stojí v příspěvku. 

Své těhotenství česká kráska i její partner oznámili teprve nedávno. Z fotek, které dvojice přidávala, je však patrné, že se oba na děťátko velmi těšili. Jen před několika dny třeba zveřejnila misska video s popiskem „Budeme rodina“, na němž svému partnerovi radostnou novinu oznamuje. Dvojice se objímá a je vidět, jak jsou oba šťastní. Kdo mohl tušit, že celá věc skončí tak tragicky.

Fotogalerie
35 fotografií