Na konci června Miro Žbirka uspořádal na své zahradě předpremiéru, ale byla jen pro vyvolené. A tak mezi hosty nechyběl Jiří Bartoška s manželkou. 

„Toto je jedna z věcí, kterou bych nazval science fiction. Když se mě zeptají, jestli čekám ještě nějaký nový zážitek, umíte si představit, že je někde v Praze taková zahrada, kde sedí Jiří Bartoška a dívá se na film o mně? To je úplný nesmysl,“ netajil své nadšení Meky. 

VIDEO: Meky: Celovečerní dokument o Žbirkovi a příběh zpěváka, který porazil Gotta

Video
délka: 01:47.00
Video se připravuje ...

Meky: Celovečerní dokument o Žbirkovi a příběh zpěváka, který porazil Gotta 

A právě proto Bartoška chyběl v Lucerně, kde proběhla premiéra. Žbirka dorazil se svou manželkou Kateřinou, která sladila tričko se slunečními brýlemi, dorazila i Jitka Asterová v doprovodu vizážisty Zdeňka Fencla nebo o berli producentka a manželka Juraje Jakubiska Deana Horvátová. 

„Šla jsem po ulici, kde byla díra zasypaná pískem, což jsem nevěděla a šlápla do ní. Naštěstí jsem měla pevné boty, takže jsem si zlomila jen nárt a neutrhla vazy. Musím to mít v sádře a chodím o berli. Ale i přes to všechno stále dokončuji filmový příběh Perinbaba 2,“ řekla Blesku Deana. Manžel Juraj chyběl, protože kvůli strachu z nákazy covidem nevychází mezi lidi. Přece jenom je po transplantaci srdce a strach je na místě...

VIDEO: Meky Žbirka o zdraví: Nesmím ho brát jako samozřejmost...

Video
délka: 01:09.36
Video se připravuje ...

Meky Žbirka o zdraví: Nesmím ho brát jako samozřejmost... David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
38 fotografií