Dcera Dády Patrasové s Felixe Slováčka se s rakovinou prsu pere statečně a o své léčbě pravidelně informuje své fanoušky. Po sérii chemoterapií přišla o vlasy a obočí, a tak nosila paruky. Ale ty už jsou minulostí, protože má obočí zpět a na hlavě jí rychlostí blesku roste hustý porost, který si hned přebarvila na fialovo. 

Po operaci, kdy jí lékaři z prsu odstranili veškeré zhoubné útvary, jí nasadili chemoterapii formou léků a připravili ji na ozařování. 

VIDEO: Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování.

Video
délka: 03:26.48

Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Nemám nové tetování, mám na hrudníku nakreslené čáry kvůli ozařování. Tetování tam přijde později,“ napsala k fotce s poodhaleným hrudníkem, který zdobí černé čáry. Až se zpěvačka doléčí, tak by si nepěkné jizvy chtěla tedy nechat nadobro zakrýt. „Tetování je pro mě jako droga a terapie zároveň. Už se těším, až budu moct přidat další,“ netají se Slováčková. 

VIDEO: Anička Slováčková po operaci nádoru: Ještě nemám vyhráno! Smrti se ale nebojím.

Video
délka: 27:24.16

Anička Slováčková po operaci nádoru: Ještě nemám vyhráno! Smrti se ale nebojím. Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
37 fotografií