„Na Evu jsme všichni pořád mysleli,“ prozradila pro Aha! sestřenice zesnulé Pilarové Helena Štefanová (76). A nakonec její hlas zazněl, i když jen z rádia.  Český rozhlas Brno totiž odvysílal gratulaci paní Bojanovské, kterou do éteru za kolegyni přednesl zpěvák Jiří Helán (72).

Jakmile paní Františce její nejbližší popřáli, pustili rádio a poslechli si písničku Tichá voda, kterou její dcera Eva nazpívala pro společné album s Helánem a Jožkou Šmukařem (64) už před sedmi lety – a to k maminčiným 98. narozeninám.

VIDEO: CELÝ ZÁZNAM: Zádušní mše za Evu Pilarovou (†80): Vzkaz Gottové a dav VIP hostů

Video
délka: 01:44:46.84

CELÝ ZÁZNAM: Zádušní mše za Evu Pilarovou (†80): Vzkaz Gottové a dav VIP hostů Blesk TV

„Celé roky jsme se při příležitosti narozenin její maminky scházeli,“ dodala ještě Helena ohledně rodinných zvyků. Alespoň tak měli možnost společně na Pilarovou zavzpomínat, jelikož paní Bojanovská se nemohla zúčastnit ani zádušní mše v Praze, jelikož by to měla z Brna moc daleko. Vše tak sledovala jen v přímém přenosu na televizi Noe.

Přímo do kostela se pak Evě přišli poklonit Jiřina Bohdalová (89), která Evě křtila i její poslední CD, Hana Zagorová (73) s manželem Štefanem Margitou (63), Leona Machálková (53) a mnoho dalších.

VIDEO: S Pilarovou se loučili nejbližší a vdova Gottová. A Felix s milenkou utekl, Dáda zůstala sama!

Video
délka: 02:46.00

S Pilarovou se loučili nejbližší a vdova Gottová. A Felix s milenkou utekl, Dáda zůstala sama! Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
77 fotografií