Vztah s půvabnou iMiss 2004 Innou Puhajkovou, pocházející původně z Ukrajiny, byl asi Jágrovým nejvážnějším. Přestože byla o dobrých 14 let mladší než on, vydrželo jim to dlouhých šest let. Projeli spolu ruský Omsk a pobyli i v Americe, kde Jaromír hrál v New Yorku a ve Philadelphii. Když to už vypadalo, že se jí ho podaří dostat do chomoutu a budou mít spolu děti, po kterých Inna tuze bažila, tehdy čtyřicetiletý hokejový mág se nedal. Na rodinný život se zkrátka ještě necítil.

Jeho slova z poslední doby ale naznačují, že by se tento slavný hřebec a v současné době nejžádanější „starý mládenec“ přece jenom rád usadil – a podle toho, že se začal na veřejnosti objevovat s mladičkou modelkou Dominikou, co se netají svou touhou pověsit modeling na hřebíček a založit rodinu, možná k tomu nakonec přece jenom dojde. Co k tomu řekla Inna, která po rozchodu s Jágrem rozjela svou kariéru a stala se moderátorkou a sportovní novinářkou?

VIDEO: Inna Puhajková: Pět let od rozchodu s Jágrem stále využívá jeho štědrosti! 

Video
délka: 01:37.54

Inna Puhajková: Pět let od rozchodu s Jágrem stále využívá jeho štědrosti! Markéta Reinischová, Petr Soukup

„Pokud je to vážné, tak mu/jim přeji hodně štěstí. Víc se k tomu vyjadřovat nechci. Myslím si, že mi to po takové době nepřísluší ani komentovat,“ řekla Super.cz Inna příkře. Ona sama sice už nějaký ten pátek randí s fotbalistou Petrem Tlustým (34), žít by spolu měli už zhruba pět let, ale ani s ním se dosud nedočkala ani zásnub, ani vysněného miminka…

O svém ex Jágrovi se ale vždy vyjadřovala velice hezky – také jejich rozchod prý proběhl v přátelském duchu a dodnes jsou v úzkém kamarádském styku. „Myslím si, že na něj ta pravá stále ještě čeká a on bude konečně spokojený. Moc bych mu to přála,“ nechala se slyšet například vloni v létě v limuzíně Blesku.

VIDEO: Jaromír Jágr: Nechci dělat věci, na které nemám

Video
délka: 03:26.92

Jaromír Jágr: Nechci dělat věci, na které nemám David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
93 fotografií