Barmanka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se věnuje józe již několik let a na její postavě je to znát! Nezahálela ani v době pandemie koronaviru. 

Ještě víc jsem chodila na bikram jógu, začala víc běhat a na nákup do nejbližšího obchodu, který je od našeho domu čtyři kilometry, jsme s dcerou chodily pěšky.“

„Vlastně jsem si to náhlé volno strašně užila a ani nemám chuť se vracet do toho kolotoče. Hodně se zlepšil náš vztah s dcerou, protože jsme na sebe měly víc času, zklidnila jsem se a víc si to tak nějak užívám,“ svěřila se Blesku Ivana Jirešová, která už o prázdninách opět naskočí zpět do natáčení Ordinace. 

VIDEO: Ivana Jirešová už není sama! S novým přítelem ale nechce bydlet!

Video
délka: 01:40.91

Ivana Jirešová už není sama! S novým přítelem ale nechce bydlet! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Při sebemenším pohybu se Ivaně na rukách objevují svaly, které předtím neměla. „Je pravda, že mám víc svalů, ale rozhodně to nedělám kvůli nějaké soutěži, ale pro sebe,“ dodala se smíchem herečka, která stejně jako každá žena miluje šperky, a tak nechyběla na představení nové kolekce designérky Anny Marešové. 

Na prstu mám dva prstýnky, jeden jsem dostala za porod dcery a druhý je spojením snubních prstýnků mých rodičů,“ pochlubila se sympatická blondýnka. 

VIDEO: Břicho jako kámen! Ivana Jirešová v karanténě tvrdě zapracovala na postavě

Video
délka: 01:41.36

Břicho jako kámen! Ivana Jirešová v karanténě tvrdě zapracovala na postavě Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
33 fotografií