Kráska s romskými kořeny, která před týdnem dala život svému prvnímu potomkovi, je skutečný nezmar. Prakticky do poslední chvíle seděla v porotě SuperStar (a přímého přenosu finále se, jenom pár dní po porodu, účastnila alespoň online) a ještě pár hodin předtím, než nastoupila do nemocnice na onen chirurgický zákrok, nahrávali její přátelé Markéta Konvičková (26) a Jan Bendig (26) na sociální sítě veselá videa, kde s obrovským bříškem bezstarostně tančila, jako kdyby snad ani vůbec nebyla v jiném stavu.

A nejinak je to s ní i poté, co se stala maminkou. Na sociálních sítích se totiž rozhodla poděkovat lékařům, kteří jí v nemocnici, kde postoupila plánovaný císařský řez, poskytli „obrovskou péči a profesionální a velice ochotný přístup“.

„V den narození Ruminky by mě ani omylem nenapadlo, že za 5 dní budu zase lítat po baráku, uklízet, vařit a prát. Ženské tělo je prostě neuvěřitelný, maminky, jste bohyně,“ dodala Monika.

Sama je bohyní zcela bez pochyb, protože mnohé ženy se z rozřezaných břišních svalů léčí dlouhé týdny, některé skončí na jednotce intenzivní péče nejenom do druhého dne, jak je zvykem, ale i na několik dní, nehojí se jim jizva, mohou se potýkat i se záněty a v budoucnu mít vážné problémy s dalším těhotenstvím. Ale sympatická R’n’B zpěvačka se zotavila natolik rychle, že už klidně šůruje celý dům a vyvařuje jak sobě, tak i svému partnerovi. Neskutečně obdivuhodné.

Půvabná tmavovláska Bagárová své mateřství popisuje jako tu „nejkrásnější záležitost“, a ze své dcerky je jaksepatří naměkko. „Stále na ni koukám, ani tomu nemůžu uvěřit, takovej zázrak náš milovanej,“ dojala se nad něžnou fotkou, kde drobná Rumiina ručka svírá prst jejího životního partnera Makhmuda Muradova. Ten mimochodem u snímku podotkl, že stejně jako mateřství je krásná i role novopečeného otce. „Ano, je to krásný pocit. A být děda je úplnej tlak,“ přidal se Josef Bagár (43), Moničin tatínek.

VIDEO: Těhotná Bagárová: Po dvouletém randění s Machem tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem!

Video
délka: 04:18.56

Těhotná Bagárová: Tchyni ještě nezná, ukáže se jí až s miminem! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
76 fotografií