Čekal by snad někdo nějakou jinou oslavu než v „boho“ stylu, v případě takového bohéma, jako je zpěvák Tomáš Klus? Interpret písní Nina, Pánubohu do oken či Je doma máma (což je ústřední song dokumentu V síti) se patnáctého května stal čtyřiatřicátníkem, a na sociálních sítích ukázal, jak si svůj velký den užil. Sám oslavenec na sobě měl šedou sukni, na hlavě turban, pod širým nebem a pod stromy, ozdobenými lapači snů, byly stoly plné dobrot, děti si hrály v indiánských stanech, jimž se říká teepee, pro dospělé zde byly na trávě připravené deky a polštáře… Vypadalo to skutečně kouzelně.

A dárek? Ten byl notně neobvyklý! „Že mám nejlepší holku na světě, to vím. Ale že je takhle boží…“ podivoval se ve svých instastrories Klus, jehož manželka Tamara (32) mu dokázala odpustit i veřejně přiznanou nevěru. „Přátelé, ona šla hodně do sebe poslední dobou, a nejenom, že jsme k narozeninám Josefíně pořídili křečka, ale víte, co jsem dostal k narozeninám já? Mně se chce úplně brečet - já mám slepice!“ jásal. Ty dostaly dokonce i vskutku pozoruhodná jména: Batman, Katy Perry, Hvězdička, Izabela, a Cock the King.

Také dort, na němž slavný hudebník sfouknul svíčky, byl ve tvaru drůbeže: Vypadal totiž jako kohoutek Hey hey z Disney pohádky Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (v originálu Moana). Že by manželé Klusovi následovali příkladu herečky Alice Bendové (46), která se na sociálních sítích v rámci soběstačnosti a nezávislosti na konzumu rovněž chlubí vajíčky, co jí doma snášejí její slepičky? Klus svým příznivcům předvedl i kurník „jak cyp“. „Vypadá jako náš dům, to je neuvěřitelný,“ dojímal se zpěvák. „Bulil jsem jak želva, ze slepic. Láska.“

Neméně dojatý byl i následující ráno, kdy šel slepičky nakrmit. „Já vás s tím nebudu už víc otravovat, ale jsem prostě zamilovanej,“ přiznal s pohnutím Klus, jenž je známý svým ekologickým způsobem života. Jeho manželka zase na internetu prosazuje udržitelnou módu.

O vlastním chovu slepic prý zpěvák toužil dlouhých osm let, a až nyní se mu jeho velký sen splnil. „Ony jsou hrozně roztomilý, papaj ode mě z ruky…“ líčil nadšeně Klus. „A teď!? Sbírám tipy. Tvořím sektu,“ vtipkoval Tomáš, jenž byl prý sám zaskočen faktem, kolik serverů se věnuje chovu drůbeže.

VIDEO: Tomáš Klus: Karanténa mi přestala vadit? Co dělá místo vystupování?

Video
délka: 52:52.80

Tomáš Klus: Karanténa mi přestala vadit? Co dělá místo vystupování? David Turek

Fotogalerie
75 fotografií