„Každý máme občas nějaké trápení. Mě dlouhá léta trápila moje váha. Nejdřív mi to bylo tak nějak jedno, pak když jsem to začala řešit a zjistila, že se mi nedaří záhadným způsobem zhubnout, tak do toho přišla oficiální zpráva: máte Crohnovu chorobu,“ popsala na facebooku Klára Kolomazníková své zoufalství, které ji sužovalo dlouhé roky.

A byť už s nimi dávno nezpívá a s některými se ani nepřátelí, dodnes ji mnoho lidí stále srovnává s někdejšími kolegyněmi ze skupiny Holki. A Radana Labajová (39), Nikola Šobichová (37) i Kateřina Brzobohatá (38) se mohou i po dětech pyšnit postavičkami jako v dobách největší slávy „Holek“‎.

„Občas nejíte vůbec i několik dní, protože prostě tělo a bolesti nepřijímají. Pak je vám líp a zase máte pocit, že se prostě musíte najíst až moc,“ vypsala se zpěvačka z patálií, za než se dlouhou dobu styděla, ale které jí nemoc pravidelně způsobovala. Jejich následkem Kláře Kolomazníkové váha kolísala dolů a především, bohužel pro ni, hlavně nahoru. I přesto teď ale zpěvačka dala naději všem v podobné situaci. Když člověk naslouchá rad doktorů a má pevnou vůli, i přes nepříznivou diagnózu se dá s problémem zabojovat.

„Pak jsem si to v hlavě přepnula a začala dělat to, co mě nikdy nebralo. Co mě až odpuzovalo. BĚHAT a občas cvičit. Od té doby mám čtrnáct kilo dole. Jde to pomalu, ale jde,“ svěřila pyšně Klára Kolomazníková. „Mám ještě velké rezervy a vím, že zdaleka nejsem u konce. Ale jde to. Nevzdávejte se, vy, kdo to řešíte! Je to o vůli a chtíči,“ dodala na facebooku zpěvačka, aby bylo jasné, že chce dodat sílu ostatním a jen se nechlubí.

VIDEO: Zpěvačka Klára Kolomazníková: Kvůli lásce jsem přišla o všechno! 

Video
délka: 06:16.06
Video se připravuje ...

Zpěvačka Klára Kolomazníková: Kvůli lásce jsem přišla o všechno! Thomas Kruchina, Petr Soukup

Fotogalerie
28 fotografií