Míša Ochotská se ráda pochlubí štíhlou a šlachovitou figurou, která se jí podařila udržet i po těhotenství a porodu syna Andrého (5). Bývalá hvězda televize Nova se za to často dočká uznání od žen a obdivu z řad nadšených mužských fanoušků. Mezi ně se ale rozhodně neřadí její bývalý manžel Lukáš Rosol. Toho jsme byli svědky ve chvíli, kdy se moderátorka pochlubila na svém instagramu fotkou, jak sedí oděná v bílé pánské košili na posteli, a její někdejší muž byl vzteky bez sebe. 

Svou druhou ženu sportovec doslova vyplísnil online. Dožadoval se tehdy její soudnosti s odkazem na to, že už je přece matkou. Jenže kdo se vyjadřuje veřejně, podstupuje riziko, že i jeho názory přijdou na přetřes. A tak se taky stalo. Místo souhlasného pohoršení se Rosol dočkal kritiky svých prudérních názorů. Někteří dokonce poukázali na to, že Rosolova současná v pořadí už třetí manželka Petra se provokativním snímkům taky rozhodně nevyhýbá.   

Tudíž těžko říct, co se stane teď. Jestli už se Lukáš Rosol poučil a svůj názor a pohled na věc přehodnotil, či si je aspoň nechá pro sebe. Nebo zda se tenista, který teď kvůli opatřením v souvislosti s nemocí covid-19 nemá možnost účastnit se tenisových turnajů, bude namísto ohánění raketou opět strefovat ostrými slovy do své bývalé manželky. Ta totiž v průběhu Velikonoc zveřejnila na svém instagramovém profilu fotku tentokrát ve dvoudílných plavkách v sexy póze a s popiskem: „Dnes je to na opalování.“

Její fanoušci znalí celé kauzy si nenechali pro sebe dost konkrétní rýpnutí. „Krásná. To zas někdo nerozdýchá,“ myslí si jedna ze sledujících. „Tohle asi zase ex manžílek nerozdýchá. Hlavně ta jeho rádoby chytromoudrá paní,“ zacílila svůj komentář daleko konkrétněji další z fanynek blond moderátorky. Michaela Ochotská to zatím nechává bez povšimnutí.            

VIDEO: Ve šťastnějších časech si Michaela Ochotská myslela, že bude s Lukášem Rosololem napořád a bude mu jen rodit děti... 

Video
délka: 01:45.70

Bývalá moderátorka Ochotská: Už nikdy nebude pracovat, jen rodit děti Kristyna Leblova, Lukáš Červený

Fotogalerie
63 fotografií