„Slalomový trenér Esterky to měl. Přivezl to odtamtud, kde jsme byli všichni dohromady. My jsme přesvědčení, že jsme to měli taky, ale patříme k té šťastné části populace, která má buďto žádné, nebo úplně nepatrné příznaky,“ přiznal v Top Staru Janek své obavy, že koronavirus možná chytil právě od trenéra dcery Ester Ledecké (25).

Autor muzikálů Galileo či Iago si stěžoval, že měl jakýsi „diskomfort“, na který nebyl zvyklý, ale za 3 dny ho to prý přešlo. „Tak jsem to neřešil a stejně jsem byl doma,“ vysvětloval. 

Nepříliš dobře se cítila i Jankova manželka Zuzana. „Zuzka měla něco podobného a myslela si, že jí přišla alergie,“ prozradil s tím, že oba jsou už ale v pořádku. Poté, co byli na horách v Rakousku a Švýcarsku, strávili 19 dní v karanténě a nyní se pomalu vrací do života.

Ledecký ale zjistil, že nemoc mu zkřížila plány i podruhé. Chtěl se podobně jako řada jeho kolegů věnovat online koncertům, ale jeho hudebníci nejsou k dispozici. „Zjistil jsem, že většina jich je v karanténě,“ řekl Janek Top Staru a dodal, že jeden jeho kolega má navíc vystudovanou i zdravotní školu, a tak nastupuje jako výpomoc do nemocnice v Motole.

VIDEO: Janek Ledecký o dceři: Složí pro Ester muzikál o jejích úspěších? Musíme ji brzdit!

Video
délka: 01:42.47

Janek Ledecký o dceři: Složí pro Ester muzikál o jejích úspěších? Musíme ji brzdit! David Turek, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
33 fotografií