Spisovatelka, kterou kromě jejích knižních bestsellerů Bábovky či Veselí proslavila také účast v loňské řadě taneční soutěže StarDance, tráví stejně jako většina svědomitých Čechů poslední týdny v domácí karanténě. A faktem je, že tohle menší domácí vězení, které mnohé sužuje, přišlo akorát v době, kdy se venku začíná jak teplotně, tak i v přírodě projevovat jaro a s ním první hřejivé sluneční paprsky, jichž si bohužel lidé teď tolik neužijí.

Pokud jste ale vynalézaví jako známá spisovatelka, můžete si doma nejen užít sluníčka, ale dokonce i (skoro) letní dovolené, na kterou pravděpodobně všichni Češi budou muset kvůli Covidu-19 pro letošní rok zapomenout (tedy alespoň tu zahraniční). Exotiku si proto Radka nahradila vtipnou „opalovačkou“ na sluníčku pronikající skrz okno do bytu, ležící u toho na parketách.

„#vitaminsea #collectingmemories #dovolenavtuzemsku #prazskejaro“ znějí hastagy u fotky na instagramu. A mnozí vynalézavost Třeštíkové dokázali v komentářích patřičně ocenit. „Takhle přes sklo je to lepší. Vitamin D se vstřebá, ale před škodlivými UV paprsky to ochrání. Takže za mě super,“ zněl jeden z komentářů. Dalším ovšem spíš spadl brada z luxusní bezchybné postavičky, kterou spisovatelka, stravující se zdravě a pravidelně cvičící jógu, v plavkách předvedla.

„Jako tohle je pro nás, co jsme si v ‚karanténě‘ stihli udělat zimní zásoby tuku až do roku 2022, fakt rána! Já snad ten nanuk ani nedojím...,“ zněl úsměvný postřeh jedné z fanynek. „Ráda bych vás s dovolením upozornila na fakt, ze máte luxusní postavu... a je mi divný, že si toho tady ještě nikdo nevšimnul!“ poznamenala další fanynka, na jejíž komentář jako první reagoval Radčin manžel, fotograf Tomáš Třeštík, celkem stručně a jasně: „Já jo.“

Fotogalerie
53 fotografií