Zpravodajství na Nově se otřáslo v základech, když se Renátě s Petrou Svobodou (37) objevily na těhotenském testu dvě čárky. Místo v Televizních novinách tak musela Czadernová uvolnit kolegyni Ivetě Vítové (36). Ta ji ale měla zastoupit jen na nezbytně nutnou dobu.

„S Renátou v současné době řešíme termín jejího návratu na obrazovky televize Nova,“ řekl pro Aha! Vojtěch Boháček z TV Nova. Jenže podle informací Aha! jí nejsou schopni garantovat místo v hlavní zpravodajské relaci. „Není vůbec jisté, jestli se Renáta vrátí na ten samý post, ze kterého odcházela. Tento týden se o tom bude vyjednávat,“ řekl Aha! dobře informovaný zdroj.

„Mluvila jsem s nadřízeným a ten mi řekl, ať se vrátím, kdy budu chtít,“ řekla deníku Aha! zaskočená Czadernová, která loni v létě porodila dceru Karolínku. „Zatím je mi dobře doma, takže uvidíme. Malá má teprve 7 měsíců,“ dodala. Když ale přišla na svět první dcera Adélka (3), na mateřské se tak dlouho nezdržela a za pět měsíců už po boku Petra Suchoně (35) četla zprávy.

„Rozhodně není můj návrat otázka února. Vzhledem k tomu, že se tam dělá všechno na poslední chvíli, tak není potřeba dávat to vědět extra dopředu. V podstatě mi řekli, že ten návrat je na mně. Viděla bych to na duben. Zatím jsme si nedávali přesné datum,“ trvá Czadernová na svém.

VIDEO: Z Novy odchází Czadernová! Rozplakala se v přímém přenosu!

Video
délka: 00:44.36

Z Novy odchází Czadernová! Rozplakala se v přímém přenosu! 

Fotogalerie
40 fotografií