„Takhle ploché břicho jsem nikdy neměla a mít nebudu. Jen zepředu, s dobrým světlem a stahovacími legínami,“ napsala Jitka na instagramu k fotce, na níž její bříško vypadá naprosto bezchybně. Ovšem připojila i další snímky, z nichž je z boku a díky sportovní podprsence a legínám vidět i trochu jiný pohled. I tak by jí ale mohla řada dam jen závidět.

„U druhé fotky je to tak 3.-4.měsíc. Jo, občas mi to píšete i do zprávy, jestli nejsem podruhé těhotná, takže ne, opravdu je to špíček,“ zhodnotila se možná až moc přísně Boho a není divu, že v komentářích se tomu několik lidí i zasmálo. „Jestli tohle je 3.-4. měsíc, tak já jsem v 6. měsíci už dost dlouho,“ napsal kdosi a další paní si zase posteskla, že mít takový špíček, taky by byla „vysmátá“.

Hvězda čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas také přiznala, že ráda cvičí a pracuje na sobě, ale nepřehání to. „To samé s jídlem. ..Dopřeju si i to sladké, i ty brambůrky občas, no,“ tvrdí brunetka a maminka čtyřleté holčičky Rosálie.

Ta ale dostala posléze i otázku na svůj zdravotní stav. „Mohu se zeptat, nebyla jste někdy vyšetřována s diastázou břišních svalů?“ zeptal se jí kdosi na sociální síti a Jitka musela přiznat, že jí to nic neříká. „Jsou to rozestoupené svaly na břiše, bývá to strašák maminek po porodu,“ dozvěděla se posléze v komentářích.

„Ne, vždy se totiž opět svaly stáhnou. Jen mě napadlo, zda-li o tom víte, osvěta je malá...Můžete se samovyšetřit,“ bylo České Miss 2010 doporučeno, i když ona sama si zřejmě nepřipouští, že by to mohl být její případ. „Děkuji za vysvětlení, ale tohle asi nemám, slyšela jsem o tom, ale takhle jsem to měla i před Rosálkou,“ objasnila Boho, která loni na podzim oznámila rozchod s manželem Lukášem, kterého pojala za manžela v roce 2015.

Fotogalerie
43 fotografií