Oblíbená pěnice Lucie Bílá je po právu mnohonásobnou držitelkou ocenění Zlatý slavík, jezdí na koncerty, zpívá na mnoha akcích a kromě toho se vyskytuje v celé řadě úspěšných muzikálů, například Carmen nebo Sestra v akci. Své fanoušky dokáže potěšit nejenom svým hlasem, ale i vlastnoručně vyráběnými drobnostmi, jako jsou třeba andílci z korálků. A na sociálních sítích ještě navíc tím, jak otevřeně je s nimi schopna sdílet své soukromí - a nyní i archivní fotky!

Lucie totiž na instagram nahrála snímek starý neuvěřitelných 34 let, tedy z doby, kdy byla ještě Hanou Zaňákovu a učila se dámskou krejčovou. „Bylo mi 19 a patřil mi svět… nebo jsem si to tehdy myslela,“ napsala Lucka s nadhledem k černobílé momentce rovnou z pódia. „Ty kalhoty jsem si šila já,“ zdůraznila fakt, že byla tehdy čerstvě vyučenou dámskou krejčovou.

„Tolik vody od té doby uteklo…“ povzdechla si nostalgicky kráska, kterou o tři dekády později nejčastěji opečovává v náručí její „testosteronový anděl“, tedy urostlý fitnessák Radek Filipi (36), a místo toho, aby si sama šila nové kousky do svého šatníku, je hojně zásobovaná známými českými módními návrháři.

„Ježíš... Takhle si vás pamatuji v Liberci na vystoupení před domem kultůry… A bylo to báječný,“ zavzpomínali na začátky její zářivé kariéry někteří její followeři. „A už tenkrát můj muž říkal: ‚Z týhle holky jednou bude Paní zpěvačka‘,“ dodala další Lucčina fanynka. A měli pravdu: Zpěvačce, která své první zkušenosti na hudebních pódiích získávala jako členka skupin Rock-Automat, Arakain nebo Vitacit, se nakonec doopravdy podařilo pokořit hudební nebe.

VIDEO: Ústřední písnička filmu Můj příběh: Lucie Bílá ji nazpívala zadarmo!

Video
délka: 02:38.24

Ústřední písnička filmu Můj příběh: Lucie Bílá ji nazpívala zadarmo! Falcon

Fotogalerie
68 fotografií