„Rozhodla jsem se, že si pořídím chlapa,“ oznámila zpěvačka podle webu Super.cz na svém nedávném narozeninovém koncertě a řadě fanoušků tím vyrazila dech. Něco takového by jim jistě takhle nehlásila.

Sama Janů obratem vše vyjasnila, když dodala: „Na jaře by se měl narodit v chovatelské stanici Maja. Dnes jsem se pozdravila s jeho rodinkou. Nešlo je moc udržet, byli jako pytel blech.“ Místo dvojnohého partnera si totiž pořizuje čtyřnohého miláčka – konkrétně štěňátko maltézáčka.

Volba prý byla jasná! „Bylo to jednoduché. Už jsem tohle plemeno měla a je to úžasné. Navíc nenáročné, bezproblémové a skladné. Může se mnou všude, a hlavně to bude i takový malý ‚módní doplněk‘, protože bude bílý. No řekněte, k bílému autu bílý pes?“ smála se Petra, která i po šedesátce hýří takovou energií, že jistě nemá o nápadníky nouzi.

Zatímco žádný muž ji ale natolik, aby ho představila veřejnosti, od smrti milovaného manžela Michala Zelenky, neoslnil, němou tvář si přála už drahnou dobu. Často navštěvovala třeba své přátele a jejich štěňátko labradora Buddyho.

Nejenže mu kupovala hračky a mazlila se s ním, ale měla s ním i společné fotky na sociální síti. Teď bude mít ale svého vlastního chlupáče a hodlá ho brát s sebou na všechna vystoupení! Zatím ale musí počkat, až se narodí a trochu povyroste, aby si ho zhruba na jaře mohla odvézt domů. Jméno, které mu hodlá dát, ale ještě prozradit nechce.

VIDEO: Petra Janů: Proč nemám chlapa? Asi mě nikdo nechce!

Video
délka: 01:45.80

Petra Janů: Proč nemám chlapa? Asi mě nikdo nechce! David Turek, Petr Soukup

Fotogalerie
40 fotografií