Diváci si mohli vychutnat vystoupení charismatického rakouského zpěváka Cesára Sampsona, talentovaného zpěváka Jakuba Ondry a jeho buskingovou show. K vidění byli i vítězka Česko Slovensko má talent - bubenice Nikoletu a rappeři Kali a Amco.

Akci si nenechali ujít nejen finalisti jako Tamara Klusová, Iva Pazderková a Kovy, z nichž cenu nominaci proměnil pouze youtuber a hvězda StarDance Karel Kovář.

„Musím říci, že kdyby tuto cenu vyhrál kdokoli jiný, tak mám úplně stejnou, ne-li větší radost, protože už vím, jaké to je, a můžu vám říci, že jsou na světě i důležitější věci než tyhle,“ řekl po převzetí ceny Kovy, mimo jiné dvojnásobný držitel ceny pro videoblogera roku.

Dorazili také například Hanka Vagnerová, Ester Geislerová, Kali, Sharlota, Jan Bendig, Mariana Prachařová, Karel Janeček, Mach Muradov a další. 

Kategorii zaměřenou na inspiraci a vliv ovládla youtuberka a blogerka Anna Šulc.

V kategorii zaostřené na zábavu získala nejvíce hlasů youtuberka a fotbalistka pražské Slavie Bára Votíková. Vítězkami v kategorii video talent se staly sestry Nicole a Lucie Ehrenbergerovy, které mají blog A Cup of style. Na něm se věnují například módě, životnímu stylu nebo cestování.

Objevem roku je Jakub Gulab, kterého na instagramu sleduje přes 56.000 uživatelů. Začínal na sociální síti TikTok a nyní se mimo jiné věnuje tvorbě komerčních kampaní. Ocenění Go Global získala blogerka, moderátorka a Česká Miss 2011 Jitka Nováčková

Výjimkou byla speciální cena za výjimečné působení na sociálních sítích, kterou odborná porota přidělila kuchařce a blogerce Kristíně Nemčkové, vítězce soutěže MasterChef Česko 2019.

Fotogalerie
33 fotografií