Sympatický Tomáš, který v minulosti moderoval Velké zprávy na Primě společně s Terezií Tománkovou (41, dříve Kašparovskou), se těší na druhého potomka. Oznámil to sám na sociální síti.

„Tak už to opravdu vypadá, že se u nás NĚCO chystá!“ napsal na instagamu k fotce své manželky Moniky s nepřehlédnutelným těhotenským bříškem. Příspěvek doplnil i hashtagy rodinka, hrdý otec či táta.

Nezapomněl ani připojit hlášku „klokan přiletí v dubnu“, což je narážka na repliku z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. Tam se ale nakonec miminko narodilo v březnu, a tak je otázka, jestli Hauptvogel už trochu nenaznačuje přibližné datum porodu.

Poprvé se přitom stal tátou v květnu 2018, když se mu narodila dcera Natálie. Natálie Hauptvogel se narodila v 17:50, 20 minut po příjezdu do rakovnické porodnice. Monika porod zvládla úplně bez léků a v naprosto přirozeném postoji, jaký jí byl příjemný. Malá i Monika jsou naprosto v pořádku. No a já jsem právě nejšťastnější chlap na světě,“ svěřil se tehdy nadšený moderátor, který si s druhým miminkem docela pospíšil.

VIDEO: Moderátor Tomáš Hauptvogel: Po děsivé nehodě na motorce má tělo plné kovu!

Video
Video se připravuje ...

Moderátor Tomáš Hauptvogel: Po děsivé nehodě na motorce má tělo plné kovu! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
29 fotografií