Známá cvičitelka už sice loni v dubnu připsala pátý křížek, ovšem stále si asi připadá jako mladice. Alespoň to tak vypadá z její nedávné fotky na instagramu, kde je naložená ve vaně.

„V těchto pošmourných podzimních dnech se nabíjím příjemným pobytem ve vaně plné relaxační pěny,“ připsala Kynychová k snímku, který ocenili především její mužští fanoušci. Je na něm totiž v Evině rouše! Její naprostou nahotu halí jen na nejdůležitějších místech pěna do koupele.

„Nádherná mořská panna chycená v síti z pěny,“ napsal obdivně jakýsi pan Viktor v komentářích a další pánové mu přizvukovali, že má Hanka krásnou pěnu a nejen tu. Jiní naznačovali, že možná mohla bublinek trochu ubrat, aby z jejích křivek bylo vidět ještě o kousek víc. „No spousta mužů asi závidí té pěně,“ ozval se zase pan Martin.

Je tak víc než jasné, že kdyby náhodou instruktorka fitness sháněla nějakého nového partnera, o potenciální nápadníky by neměla nouzi. Ovšem ona už je řadu let šťastná po boku manžela Jindřicha. Ovšem jak je vidět, ráda občas provokuje i jiné chlapy, i když jen pomocí sociálních sítí.

VIDEO: Hanka Kynychová si odmítala přiznat stárnutí: Dostala jsem z toho tik, připustila

Video
délka: 03:08.76

Hanka Kynychová (51) si odmítala přiznat stárnutí: Dostala jsem z toho tik, připustila Markéta Reinischová,

Fotogalerie
48 fotografií