Fanoušci se mohou těšit na osvědčené hity i nové singly všech vystupujících i na pořádnou afterparty. Koncert pro všechny fanoušky nejen romské hudby se uskuteční 18. listopadu od 19 hodin v Roxy.

Pořádný koncert rozjede Gipsy.cz, kteří mají za sebou řadu úspěšných singlů, do podvědomí širší veřejnosti se však kapela dostala díky svému hitu „Romano Hip Hop“ ze stejnojmenné desky. Na pódiu tuto čtyřčlennou kapelu vystřídá krásná a mladá zpěvačka Monika Bagárová, finalistka Česko-Slovenské SuperStar, s romskými kořeny. Fanoušci se mohou těšit na jazz, soul i r’n’b, kterými se zpěvačka vyznačuje. Zaručeně zazní i písně z jejího posledního alba s názvem Flashback. „V tomto období roku mám jako tradičně opravdu moc práce, hodně vánočních vystoupení a taky natáčím tři videoklipy. Na oddych o nejhezčích svátcích v roce se upřímně moc těším. Štědrý večer strávíme u nás doma za Prahou s přítelem a přijedou za námi i moji rodiče a sestra z Brna. Rodina je totiž nejvíc,“ těší se na Vánoce Monika Bagárová.

Před půlnocí na prkna, co znamenají svět, vtrhne kapela Kmeťoband v čele s Igorem Kmeťem starším. Na Slovensku má tato kapela četné publikum, v České republice si ho teprve utváří. Součástí uskupení je Igor Kmeťo mladší, který se proslavil především působením v kapele Kmeťoband spolu se svým otcem, od roku 2015 však vystupuje i sólově. Od té doby spolupracoval se zvučnými jmény z českého a slovenského showbyznysu jako například Dara Rolins, Rytmus, Monika Bagárová či Anita Soul. Jeho videoklipy mají milionové sledovanosti, nejúspěšnější je aktuálně singl „Ona má štýl“, který má v současné době dvacet milionů zhlédnutí na youtube. Často vystupuje i v zahraničí, umí zpívat v romštině, slovenštině i angličtině. Jeho debutové album s názvem „Já som funky“ se mu stalo „osudným“ a od té doby o sobě říká, že je funky zpěvák. „Koncert v Roxy klubu bude live. Bude to obrovská velká party, na kterou se moc těším. Koncerty v Praze mají hodně co do sebe, Praha mě nikdy nezklamala, tak věřím tomu, že tomu bude i tentokrát,“ dodává Igor Kmeťo mladší. Vstupenky prodává TICKETPORTAL.

Fotogalerie
7 fotografií