Po knize Postel, hospoda, kostel, v níž zpovídala faráře Zbigniewa Czendlika (55), se jen zaprášilo. Nyní zase zmapovala životní osudy Jaroslava Sapíka (65). Název Od hospody k hospodě přesně vystihuje cestu šéfkuchaře, který vařil nejen anglické královně, ale taky pěti českým prezidentům a armádě slavných. Jeho umění důvěrně znají například hosté Pražského hradu, kteří tam slaví 28. října. „Španělský sál je pro mě nejkrásnější restaurace na světě,“ říká Sapík.

Za svůj život nashromáždil spoustu poznatků a vzpomínek. „Scházeli jsme se téměř rok, Jarda je stále hodně vytížený,“ prozradila Blesku Markéta. Hlavně se prý snažila v průběhu psaní moc nepřibrat!

Nyní už myslí na další knihu. Po dlouhém přemlouvání konečně zlomila k napsání knížky tatínka, autora mnoha megahitů včetně Už mi lásko není 20 let. „O příbězích těch jeho písniček by to mělo být nejvíc,“ naznačila.

Sex v patnácti

Drsné sexuální scény s Langmajerem a Potměšilem Markéta točila velmi mladá! „Dlouho jsme tu scénu řešili s rodiči. Nechtěli jsme toho moc ukázat, bylo jí patnáct...“ prozradil Blesku režisér filmu Proč? Karel Smyczek (69).

VIDEO: Řekla ano! Takhle si Gondíková vzala Langmajera
Video
délka: 00:41

Řekla ano! Takhle si Gondíková vzala Langmajera Divadlo v Rytířské

Fotogalerie
19 fotografií