Zuza Belohorcová, která i se svým manželem Vlastou Hájkem a dětmi Salmou (9) a Neviem (skoro 6) bydlí „za velkou louží“, tedy v USA na Floridě, na sociálních sítích připravila svým fanouškům pořádný šok. Představila se jim totiž jako černovláska! „Změna je život! Tak co povíte na moji novou barvu?“ nadhodila na instagramu.

Všem však bylo okamžitě jasné, že jde o změnu krátkodobou, pouze v rámci halloweenského kostýmu á la Wednesday z Addamsovic rodinky. Zuzana navíc paruku doplnila výrazným líčením a dokonce i namalovanou jizvou na krku. V Americe se totiž „dušičkové svátky“ slaví o dost odlišněji než v Česku a Belohorcová se jenom dokonale sladila se svou stejně oblečenou dcerkou.

Většina fanoušků její novou image ocenila. „Vám sluší snad všechno,“ žasli mnozí nad proměnou plavovlasé modelky v sexy dominu. „Černá Vám sedne mnohem více než blond, a navíc ty dlouhé vlasy…“ jásali jiní, kteří se nemohli Belohorcové s loknami až do půlky zad nabažit. Našli se však i tací, co si do rajcovní exmoderátorky s mocným silikonovým poprsím notně rýpli.

„Určitě je to takhle lepší než to chmýříčko, co máte,“ podotkla například jedna dáma. Je totiž pravdou, že se Belohorcová nikdy nehonosila zrovna hustou hřívou, a to ani když měla dlouhé vlasy. V posledních letech navíc dává přednost zatraceně krátkému sestřihu, peroxidově světlé barvě a dost často se fotí krátce poté, co opustí mořské vlny, takže nejspíš není divu, že její účes vypadá dost zplihle...

VIDEO: Belohorcová si v Česku nechá opravit „zhuntované“ tělo po dětech. Půjde pod narkózu
Video
délka: 03:16.99

Belohorcová si v Česku nechá opravit „zhuntované“ tělo po dětech. Půjde pod narkózu. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
62 fotografií