I když jsou Kocábovi rozvedení, tak žijí pod jednou střechou. Kocáb to své exmanželce nabídl v době, kdy se rozešel s moderátorkou Lejlou Abbasovou (39), s níž má syna Davida.

Za tu nabídku nastěhovat se s dětmi zpátky jsem ale byla ráda, protože ten dům byl mým domovem. Zažila jsem všechny jeho přestavby, miluji jeho zahradu, prostě to tam mám moc ráda. Ale my jsme se k sobě nevrátili jako partneři, akorát žijeme pod jednou střechou. Je to velký dům a respektujeme, že každý má svůj soukromý život,“ řekla Marsha v rozhovoru pro Blesk pro ženy.

A tak není divu, že se oba exmanželé objevili i na křtu nejnovější knihy své dcery Natálie. Tu podpořil také manžel Miloš Hoffman, s nímž má syna Elliota (1,5).

Vážím 500 kilo, oblékám se, jak homeless a budu tam jen tak stát. Ale kniha je to dobrá, si myslím. Myokard udělal krásnou práci, Vojta Staněk málem dostal infarkt (pracoval i na Tátově knize) a já během jejího psaní (do ELLE) zhubla a přibrala cca 30 kilo. Dnes mám 20 dětí, 10 psů, každý pondělí psychoanalýzu a milovaného manžela. Tato kniha pojednává o celém období, kdy bylo něco takového naprosto nepředstavitelné,“ napsala před křtem na sociální síť trojnásobná maminka. 

VIDEO: Rozvádějící se Kocábová: Tajemství rodu odhalilo otroky!

Video
délka: 01:43.32

Rozvádějící se Kocábová: Tajemství rodu odhalilo otroky! Blesk TV

Fotogalerie
36 fotografií