Rozkol v rodině? Kdepak. Satoranští jsou totiž propojeni přes několik »kolen«. „Tomáš je vnuk mého bratrance,“ usmál se slavný herec, kterého děti hltají coby Kubu z Krkonošských pohádek a dospěláci mu právě teď tleskají za roli majora Koutného z Policie Modrava.

Dříve mnozí považovali Tomáše za jeho potomka. „Ne, vážně to není můj syn,“ opakoval pořád dokola, když se ho ptali, co je s Tomem nového a jak se mu daří. „My se moc nestýkáme. Já se znám s jeho dědou, takže jsme se vlastně setkali jen jednou – na pohřbu,“ prozradil deníku Aha!.

Sice je slavným kumštýřem, jenže právě teď je v rodu Satoranských až dvojkou! Králem je čahoun Tomáš, v současnosti nejlépe placený český sportovec (v dresu Chicaga v NBA vydělává cca 221 milionů Kč ročně), který senzačně táhne reprezentaci na mistrovství světa v Číně mezi osm nejlepších týmů planety. „Jsem rád, že dělá našemu jménu takovou čest," přiznal herec který kariéru svého příbuzného sleduje a občas si prý vystřihne z novin i nějakou tu jeho fotku. "Věřím, že náhoda někdy dopomůže tomu, že se opět setkáme. A že to nebude zase na nějakém pohřbu," přál si Jaroslav Satoranský.

Fotogalerie
18 fotografií

Sledujte MS v basketbalu, kde se Česko utká s Austrálií