Simona Krainová neměla se sebevědomím nikdy problém a během své kariéry se před fotoaparát postavila nahá hned několikrát. Nebývá ovšem úplně zvykem, že by se modelky fotily ve spodním prádle i po čtyřicítce. Blonďatá kráska má ale výstavní postavu a od té doby, co pravidelně běhá a cvičí, vypadá líp než kdy předtím. 

Ve svých šestačtyřiceti letech nafotila ve středu odvážné snímky do časopisu Dieta a při té příležitosti si z ateliéru odskočila i na "denní světlo" a v ulicích Prahy natočila vtipné video. Oblečená jen v růžových plavkách si to štrádovala Prahou a předstírala, že si v odvážném oblečku odskočila jen nakoupit. 

„Já jdu do Billy na nákup. Jsem si zapomněla okurky, vajíčka, chleba a já nevím co. Ještě si zajdu do klubu," říká ve videu 175 centimetrů vysoká modelka. „Přestaň, stačí," smála se pak dvojnásobná maminka na konci videa, které umístila na instagram se slovy: „Už dlouho jsem na sobě neměla plavky uprostřed města."

Vtipné video pobavilo nejen fanoušky, ale i její slavné kolegyně. Influencerka a čerstvá maminka A.N.D.U.L.A. (29) přiznala, že po zhlédnutí videa zažila nepříjemnou situaci na silnicích. „Símo, ty vole. Vytroubili mě kvůli tobě na semaforech! Ty jsi fakt bohyně," napsala bloggerka v komentářích. „Taková gazela," obdivuje Simonu mladší kolegyně Taťána Makarenko (29). A přidala se i slovenská sexbomba Zuzana Belohorcová (43): „Ty jsi jedním slovem bohyně."

VIDEO: Polonahá Simona Krainová: Na procházce v centru Prahy! Málem způsobila nehodu

Video
délka: 00:12.52

Polonahá Simona Krainová: Na procházce v centru Prahy! Instagram

Fotogalerie
104 fotografií