„Musel jsem si to nejdřív promyslet, a tak jsem se až teď k tomu vyjádřil na svých webovkách,“ řekl Blesku Drobný. Nedělá prý nic jiného, než o co ho Karel požádal. 

„Říkal mi, že skočdořiťáků má kolem sebe dost a abych mu vždycky řekl, když se mi nebude něco líbit. A tak to teď dělám,“ zdůraznil Milan. Kdyby si mohli s Karlem vyříkat vše mezi čtyřma očima, nemuselo k tomuto dle jeho slov dojít. Brání tomu prý Ivana Gottová (43).

„Když si mě nedávno pozvala na Bertramku, abych něco namluvil pro Karlovu připravovanou knihu, slíbila, že si mě natočí a potom nás nechá o samotě. A myslíte, že to udělala? Hlídala jako ostříž, abychom si nic neřekli, až do mého odchodu!“ zavzpomínal zpěvák. „Nenechala nás o samotě ani vteřinu, jako kdyby byl Karel nesvéprávný!“ dodal Drobný rozhořčeně.

Co se vlastně před měsícem stalo? Zpěvák v rozhovoru pro knihu Blesku Náš Karel svěřil, že mu dnes už zesnulý Gottův řidič Olda Havránek (†78) jednou řekl, že »Ivana Karla mlátí«, a on dostal o svého kamaráda logicky strach a chtěl prověřit, zdali se tento výrok zakládá na pravdě.

Kniha rázem zamávala Bertramkou a Drobný dostal od Gottovy mluvčí Anety Stolzové (37) SMS zprávu, kterou zaslala i do médií. Píše v ní, že Slavíkovi se chce z Drobného počínání zvracet, že lituje, že ho kdy pustil k sobě, že se na něm jen přiživuje a že mu tím zakazuje přijít na předčasnou oslavu jeho 80. narozenin.

„No a tohle si přece nenechám líbit! Ta textovka ze mě udělala úplnýho idiota. Já se na Karlovi nepřiživuju, neřekl jsem, že ho Ivana mlátí...“ rozhodl se Drobný bránit. Dodnes nevěří, že o téhle sms Karel ví, a je přesvědčen, že v tom má prsty pouze Ivana. „Potrefená husa... A dál to znáte! No prostě jsem se rozhodl všechno vysvětlit. Jak to bylo na Bertramce před paní Gottovou a jak se vše změnilo s jejím příchodem,“ vysvětlil Drobný, který ve svém vyjádření nazývá Ivanu Gottovou »nejlépe placenou zdravotní sestrou na světě«, která odmítla »dál platit věrnou Gottovu hospodyni paní Jandovou, protože 900 milionů na kontě je jí zjevně málo.

Knihu Náš Karel kupujte na stáncích nebo v online trafice ZDE!

 

Z oficiálního vyjádření Milana Drobného  

O vyhazovu hospodyně a řidiče

První nepokoje začaly příchodem budoucí paní Gottové. Po narození jejich dcery jsem byl přítomen ostré hádce s hospodyní paní Jandovou, na kterou Karel reagoval, že sám vidím, že takto dohromady to nejde. Na to konto propustil paní Jandovou a zanedlouho i řidiče Oldu. Při vstupu na Bertramku paní Gottová všechny Karlovy blízké lidi nahradila svou rodinou z Opavy...

Tehdy jsem se do toho vložil, aby to nedělal, že paní Jandová i Olda jsou jeho rodina a bude tam mít převahu lidí, které ještě tak dobře nezná. Odpověděl, že paní Jandová bude mít větší plat, než když byla u něj. Opáčil jsem, že ona s ním není kvůli penězům, ale má ráda, když mohou spolu snídat, že má radost z toho, jak mu chutnají její buchty, atd. O Oldovi bylo napsáno již dost a za svým výrokem, co jsem slyšel, si stojím.

O nejlépe placené zdravotní sestře

Když jsem chtěl ještě s Karlem mluvit, přišla ta nemoc. A po ní jsem byl odstřihnut. Karel potřeboval péči, a když se jeho stav zlepšil, náhodně jsem se dovolal, mluvil s ním 7. 12. a viděl jsem, že je na tom lépe, a do novin jsem řekl, že to je nejlepší dárek k mým narozeninám 8. 12. Načež jsem dostal varování, že nebudu informovat tisk, že jsou od toho jiní. A to začalo takto. Paní Gottová se o Karla opravdu starala a stará dobře (nejlíp placená zdravotní sestra na světě) a dále nastoupila její kamarádka jako tiskový mluvka.

O přepisování majetku a 900 milionech

A Karel začal přepisovat nemovitosti. K tomu jsem ještě Karlovi chtěl něco říct, když jsem se dozvěděl, že jeho manželka zašla za paní Jandovou, které vysvětlila, že už jí Karel nebude platit nic, protože mají dcerky na drahých školách. Tak asi aby z konta 900 milionů nešlo zbytečně něco jinam. Zrovna tak nějak se vypořádala s první Karlovou dcerou Dominikou. Karel nikam nejde, vše vyřizuje manželka a manažerka v jedné osobě. Proto také neuvěřím, že dopis směřovaný mně, plný urážek, psal Karel, který je gentleman a tohoto stylu by nebyl schopen.  

VIDEO: Karel Gott po své oslavě: Doufám, že Ivana ocení mou lásku 

Video
délka: 01:13.62

Karel Gott po své oslavě: Doufám, že Ivana ocení mou lásku David Turek, Aleš Brunclík

 

SPECIÁL K 80. NAROZENINÁM KARLA GOTTA

O nejsilnějších momentech svého života zpíval Slavík i ve známých písních. Zapátrali jsme v jeho repertoáru! Jaké prožil bolesti a radosti? Čtěte v aktuálním vydání Aha! pro ženy, které je právě v prodeji za 9,90 Kč.

Fotogalerie
54 fotografií