Modelka Tereza Fajksová měla vždycky velice štíhlou postavu, na některých snímcích to skoro vypadalo, že by se její útlý pas dal obejmout dvěma dlaněmi. Poté otěhotněla, a vzhledem k tomu, že váha miminka se odhadovala na 3,7 kilogramů, podstoupila císařský řez. Po drastickém zákroku, který Fajksová popsala tak, že měla „rozpárané břicho“, je obvykle dost složité dostat se zase do kondice – jenže na jejím těle byste známky nedávného porodu hledali jenom s obtížemi.

A přesto je s ním bývalý Miss Earth nespokojená! „Tady máte realitu instagramu,“ napsala Fajksová na sociální síť a přidala dvě fotky, na nichž špulí bříško. I když jsem už v mínusu 1 kilčo (možná to bude těmi vypadanými vlasy), pupík mi stále zůstává. Ale hlavu si z toho nelámu, protože vím, že to vymakám. Holt budu muset zabrat ehm… do plavek. Mimochodem čárka nezmizne ani za nic a to nemluvím o diastázách,“ posteskla si.

„I přesto jsem na to tělo pyšná, protože ‚vyrobilo‘ Lilinku,“ zdůraznila krásná plavovláska, která se jako jedna z mála modelek, co na instagramu dnes a denně dokazují, jak dokonalé jsou jejich životy, snaží ukazovat realitu takovou, jaká je. Nebojí se na svém profilu psát o nepříjemných pocitech provázejících nejenom těhotenství, ale i mateřskou dovolenou, což je příjemnou změnou proti všem těm perfektním instamatkám, které snad ani nespí. A jak se zdá, oceňují to i její fanoušci, jejichž počet jí na instagramu denně narůstá!

VIDEO: Miss Fajksová plánuje dítě. Není už ale náhodou „v tom"?

Video
délka: 01:36.28

Miss Fajksová plánuje dítě. Není už ale náhodou „v tom"? David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
54 fotografií