Před třemi měsíci se divácky oblíbená postava záchranářky Bibi zničehonic ztratila ze seriálu a její příznivci se marně ptali proč. Až před pár dny herečka kápla božskou a na své sociální síti zveřejnila fotku svého bříška. „Nový projekt. Nejlepší projekt. Přijde brzy,“ napsala na svůj instagramový účet pod fotografii, na níž má pěkně zakulacený pupíček. A gratulacemi se to pod snímkem jenom hemžilo, „projekt“ ocenila například její herecká kolegyně z Ordinace, Andrea Kerestešová Růžičková (34).

Marika Šoposká, maminka malého synka Benedikta (4), nyní pro Aha! připustila, že ji trochu mrzelo, že nemohla svou radost vykřičet do světa trochu dřív. „Fanoušci mě po odchodu Bibi zavalili dotazy, proč ze seriálu odcházím. Tímto bych se jim chtěla omluvit, že jsem jim nedala odpověď. Chtěla jsem počkat na tu správnou chvíli, kdy se budu moct se všemi podělit o tenhle krásný důvod. Ten už teď je vidět a řekl všechno za mě,“ vysvětlila.

Pohlaví druhého potomka zatím prozradit nechce. A stejně vyhýbavá je i ohledně svého návratu na obrazovku. „To za mě bude rozhodovat někdo jiný…“ dodala potutelně. Fanoušci však už mezi tím dumají, jakým způsobem (a zda vůbec) se do populárního „nekonečného“ seriálu po mateřské dovolené vrátí. „Co se proslýchá, vrátit se má, a bude čekat dvojčata s Markem. Ale jestli to je pravda, kdo ví,“ spekuluje například divačka Martina.

VIDEO: Marika Šoposká: Našla jsem skvělého partnera, tak jsem se vdala

Video
délka: 02:03.52
Video se připravuje ...

Marika Šoposká: Našla jsem skvělého partnera, tak jsem se vdala Adam Balažovič

Fotogalerie
21 fotografií