Jelikož se Patrik Eliáš s Mikolasem poznal ještě před Eurovizí v televizní talk show Karla Šípa (74) Všechnopárty, tak pro něj nebyl problém se ke zpěvákovi do zákulisí dostat. Dcery Sophia a Kaila byly radostí bez sebe, protože jsou jeho velkými fanynkami.

Starší dceru už nikdo jiný nezajímá. Pouští si jeho klipy a napodobuje jeho tanec, což mě někdy děsí, protože je to leckdy dost svůdné,“ svěřila se bývalá rosnička Petra Eliáš Voláková, která je nyní ženou v domácnosti. Zda se někdy vrátí k moderování, nechává otevřené, ale teď je pro ni rodina na prvním místě.

Patrik sice ve 40 letech ukončil aktivní kariéru hokejisty, ale u hokeje dál zůstal jako asistent národního týmu do dvaceti let. Letos vážně hrozilo, že se vrátí do USA k týmu New Jersey Devills, kde dlouhá léta hrál.

Bohužel to nakonec nedopadlo, ale stále jsme s klubem v jednání, takže třeba příští rok. I když nerad bych se stěhoval, protože se nám tady žije velmi hezky. Spousta lidí si pořád na něco stěžuje, ale vůbec si neuvědomují, jak je tady levně, bezpečno, zdravotnictví i školství skvěle funguje. Bylo by to na dlouhou dobu, ale jak říkám, jsem v Česku opravdu spokojený,“ netají se Eliáš, který překvapivě netouží po synovi.

„Jsem rád, že mám holky, jsou to moje princezny. Myslím, že takhle už jsme kompletní a víc už nás nebude,“ dodal se smíchem.

VIDEO: Hokejista Patrik Eliáš vyvedl své tři krásné holky! Ale ty zajímal Mikolas Josef

Video
délka: 01:18

Hokejista Patrik Eliáš vyvedl své tři krásné holky! Ale ty zajímal Mikolas Josef 

Fotogalerie
35 fotografií