16. říjen 2019
Svátek slaví Havel, zítra Hedvika

Novopečená máma Ewa Farna: Zmatky s fotkami i záplavy gratulací od hvězd!

/
 • Co popřáli Farné k miminku Absolonová, Čvančarová, Kubelková a další hvězdy?
  7. června 2019 ● 13:30

  Poté, co se ve čtvrtek Ewa Farna (25) na svých sociálních sítích pochlubila, že na svět přivedla svého prvního synka Artura, obdržela rázem tisíce gratulací. Nejenom, že se fotografie stala během pár hodin jednou z nejlajkovanějších na českém instagramu (200 tisíc lajků), ale mezi gratulanty nechyběla ani řada známých osobností! Podívejte se, co Ewě popřáli Iva Kubelková (42), Matěj Ruppert (41), Martina Pártlová (40) a další...

 • 1.

  Marta Jandová (zpěvačka)

  Zpěvačka Marta Jandová (45) je sama maminkou dcerky Marušky, a tak ji oznámení o příchodu na svět malého Artura nenechalo chladnou. „Veliká gratulace! Nádherná fotka. Maminko,“ popřála Ewě na instagramu dcera Petra Jandy (77). 

  Marta Jandová
   

 • 2.

  Celeste Buckinghamová (zpěvačka)

  Zpěvačka Celeste Buckinghamová (24), která si nedávno prošla rozchodem s podnikatelem Alešem Mlátilíkem (41), se v minulosti sama nechala několikrát slyšet, že jejím velkým snem je stát se maminkou. Ewě, které by teď mohla tak trochu závidět, popřála jednoduchým, ale trefným: „Gratuluji!“ a přání doplnila několika srdíčky. 

  Celeste Buckinghamová
   

 • 3.

  Martina Pártlová (zpěvačka)

  Čerstvá čtyřicátnice Martina Pártlová (40) zatím sama děti nemá. Jedna z jejích nejlepších kamarádek Nikol Štíbrová (32) je ale maminkou malého Mathiase, a tak má informace o mateřství z první ruky. Podobně jako Celeste popřála Ewě: „Gratulujuuuuuuuuu.“  A nezapomněla připojit také srdíčko. 

  Martina Pártlová.
   

 • 4.

  Jan Bendig (zpěvák)

  Mladý zpěvák Jan Bendig (25) je stejně starý jako Ewa. Na její sociální síť zaslal klasické přání: „Gratuluji.“ 

  Jan Bendig

 • 5.

  Marie Doležalová (herečka)

  Krásná herečka Marie Doležalová (32), která se proslavila v nováckém Comebacku, je hrdou maminkou desetiměsíční Alfrédy. Ewě předala cenné rady. „Moc gratuluju! V šestinedělí mi strašně pomohla kniha 'Mateřství a setkání ženy s jejím stínem', bez ní bych to ultracitlivý období ladění na novou dušičku snad nepřežila. Připomněla mi to tvá žádost o klid a soukromí. Přeju tolik klidu, kolik jen bude potřeba. Já si ho dávám už desátý měsíc a je to úžasné,“ nešetřila slovy Doležalová. 

  Těhotná Marie Doležalová
   
 • 6.

  Anna Julie Slováčková (zpěvačka)

  Dcera Dády Patrasové (63) a Felixe Slováčka (76) Anička (23) se zatím na mateřství nechystá. Své o dva roky starší kolegyni na instagram ale napsala: „Gratuluju!!!!!“ a k příspěvku připojila srdíčko. 

  Anna Julie Slováčková
   

 • 7.

  Iva Kubelková (herečka a modelka)

  Dvaačtyřicetiletá modelka Iva Kubelková je sama dvojnásobnou maminkou. „Moc moc gratuluju Evi, užívej ten zázrak,“ popřála Farné

  Iva Kubelková
   

 • 8.

  Matěj Ruppert (zpěvák)

  Zpěvák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert (41) se v minulosti objevil v Ewině dokumentu Ewa Farna 10: Neznámá známá. Ten mapoval deset let zpěvačky na české hudební scéně. K Ewě má zpěvák blízko, a tak ani jeho přání nemohlo chybět. „Veliká gratulace ke kloučkovi.“

  Matěj Ruppert

 • 9.

  Daniela Šinkorová (herečka)

  Fanynkou Ewy Farné je i slovenská herečka Daniela Šinkorová (46). „GRATULUJI a přeji zdraví, štěstí a klid,“ popřála Ewě. Daniele osud děti nedopřál, ale díky svému manželovi Ladislavu Polákovi, který má děti dvě, je už dokonce dvojnásobnou (nevlastní) babičkou! 

  Herečka Daniela Šinkorová na tiskové konferenci k muzikálu Ne/normální
   

 • 10.

  Veronika Stýblová (zpěvačka)

  Zpěvačka kapely Verona, Veronika Stýblová (24) má na Ewu velmi živé vzpomínky. Farna totiž byla v roce 2013 porotkyní v soutěži Česko Slovenská SuperStar, kde Veronika soutěžila. „Ewi, jsem dojatá. Ať Vám maličký dělá jen a jen radost. Jsem ráda, že jste oba v pořádku,“ napsala vzkaz bývalé porotkyni a nyní kamarádce Ewě Farné na instagramu. 

  Zpěvačka Veronika Slatinská (dříve Stýblová)

 • 11.

  Debbi (zpěvačka)

  Šestadvacetiletá zpěvačka Debbi (vlastním jménem Deborah Kahlová), se s Ewou zná také velmi dobře. Objevila se totiž i v jejím videoklipu k písničce Na ostří nože. „Veliké gratulace,“ posílá na instagramu Ewě. 

  Debbi se svou cenou Anděl
   

 • 12.

  Monika Absolonová (zpěvačka)

  Dvojnásobná maminka Monika Absolonová (42) také přispěchala s přáním. „Moc gratuluju! Ať jste všichni zdraví a šťastní,“ popřála Ewě. S Farnou ostatně prožívala těhotenství od samého začátku. Když se v únoru Ewa pochlubila svým těhotenstvím, Absolonová byla jedna z prvních, kdo jí poslal gratulaci. „Moc držím pěsti a gratuluju. Dojímá mě pozorovat v životě štěstí, radost a lásku. Ať je máte napořád,“ napsala před pár měsíci Monika. 

  Monika Absolonová
   

 • 13.

  Jitka Čvančarová (herečka)

  Stejně jako Monika Absolonová, ani herečka Jitka Čvančarová (41) si nenechala ujít příležitost Ewě popřát jak k ohlášenému těhotenství, tak k příchodu malého Arturka. „Ewičko, maminko! Radost obrovská! Objímám,“ napsala Ewě na instagram k příchodu prvního synka. 

   „Ewičko drahá, vůbec se osobně neznáme, ale já to cítím tak silně. Musím napsat. Tolik jste mě teď dojali! Mám obrovskou radost a jen jsem vám to chtěla říct. Moc gratuluju, držím palce,“ popřála i v únoru Farné Čvančarová. 

  Jitka Čvančarová

 • 14.

  Přemek Forejt (šéfkuchař)

  Vyhlášený šéfkuchař a porotce v soutěži MasterChef Česko Přemek Forejt (32) Farné také na instagramu popřál. „Gratulace,“ napsal k poslednímu příspěvku Ewy. 

  Přemek Forejt
   

 • 15.

  Vysvětlení kolem břicha

  Zpěvačka v jednom z komentářů vysvětlovala, proč sdílela fotografii, na které je stále těhotná, ale přitom už porodila. „Moc všem děkuji. Jen přidám jednu informaci. Ta fotografie byla pořízena přibližně tři týdny zpátky. Jak jsem u fotografie psala, jedná se o vzpomínku z turné. Byla jsem extrémně hrdá na to, jak jsem vypadala, a to až do úplného konce. Není to nic, za co bych se měla stydět,“ vysvětlovala Ewa.

  Ewa Farna před porodem

  Ewa Farna se pochlubila fotkou syna Artuše

  VIDEO: Ewa Farna o druhém místě ve Slavíkovi: Emoce i kvůli těhotenství?

  Video
  délka: 02:54

  Ewa Farna o druhém místě ve Slavíkovi: Emoce i kvůli těhotenství? Markéta Reinischová, Lukáš Červený

  Fotogalerie
  72 fotografií
   

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

zkratik: twl,zase Čvančarka

(08. 06. 2019 00:21)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy