Dominik Hašek je od posledního rozchodu už tři roky sám. „Podnikám, a to je pro mě nejdůležitější. Neříkám, že jsem úplně bez žen, ale vztah nemám. Práce a sport je to, co mě nejvíc zaměstnává," svěřil se Dominátor, který má z předchozího manželství s Alenou dvě dospělé děti. Ale ani ty nevidí.

Dcera vystudovala v Anglii školu a teď žije v Leedsu, má kapelu a snaží se prorazit. Jestli se jí to povede, to nevím, ale přál bych jí to. Syn vystudoval vysokou školu a žije v Chicagu, kde pracuje."

„Jelikož obě děti vyrostly v Americe, tak je jim angličtina bližší a vůbec život venku. Bohužel zatím jen slibuji, že je přiletím navštívit, ale zatím zůstalo jen u slibů. Jsme v kontaktu přes internet a aspoň jednou týdně si napíšeme," tvrdí Hašek, který je stále velmi často na ledě, jenže už ne jako brankář, ale obránce.

Dominik je členem HC Olymp, týmu, který z bývalých hokejistů a známých osobností dal dohromady Martin Dejdar (54). Přišel tak podpořit jejich novou spolupráci s estetickou klinikou.

VIDEO: Dominik Hašek promluvil o svém soukromí! Je v jeho životě nová žena?

Video
délka: 03:29.43

Dominik Hašek promluvil o svém soukromí! Je v jeho životě nová žena? Markéta Reinischová

Fotogalerie
33 fotografií