Zpěvák a muzikálová hvězda Petr Kutheil má za sebou otřesný zážitek. Při své nedávné noční cestě za kamarádem do jednoho podniku v centru Prahy na něj poblíž divadla Hybernia začala pořvávat parta mladých chuligánů. Jeden z nich se pak za Kutheilem vydal s jedním jediným cílem: přimět ho, aby mu dal všechno cenné, co má u sebe. „Já jsem byl v tu chvíli trochu odvážný a chtěl jsem ho odehnat. Chvilku jsem se s ním tahal, ale on na mne vytáhl nůž. Nezbylo mi nic jiného, než telefon a peněženku odevzdat,“ popsal dramatické chvíle zpěvák známý například z muzikálů Galileo či Srdcový král.

Nejenže pak kvůli tomu neměl na zaplacení taxíku a musel jít domů pěšky, jelikož měl v peněžence nemalou hotovost a kreditní karty, ale krádeží mobilu přišel též o důležitá pracovní data a telefonní čísla. Nemluvě o fotografiích, ke kterým měl dozajista citový vztah! „Vzhledem k tomu, že jsem nyní doplatil své dva videoklipy, které jsem financoval ze svého, tak mě mrzí i ta ztráta peněz. Byly určené na další práci a pro rodinu,“ posteskl si Kutheil.

„Druhý den jsem šel na policii a tam jsem byl asi tři hodinu. Trpím silnou cukrovkou a tyto stresy mi nedělají vůbec dobře. A hlavně mě lidi naháněli kvůli práci. Zjistil jsem, že bez telefonu se nedá vůbec nic,“ uvedl Petr Kutheil a s jistou lítostí v hlase dodal: „Byl jsem dva a půl měsíce v Jižní Americe, kde mě varovali, abych nechodil sám… A pak mě přepadnou u Stavovského divadla, v zemi, kde jsem se narodil!“ nechápe.

VIDEO: Erotická talk show Blesku: Zpěvák Kutheil: Chtějí mě do postele muži!

Video
délka: 04:50.07
Video se připravuje ...

Erotická talk show Blesku: Zpěvák Kutheil: Chtějí mě do postele muži! Thomas Kruchina, Petr Soukup

Fotogalerie
25 fotografií