Pavel Nový se sice rád otočí za každou sukní nebo si zaflirtuje, ale je to prý jen štěkání starého psa, který nekouše. „Prosím vás, já a svůdník, to jsem nikdy nebyl. Ženský mě lovily! Ale ty, co mě chtěly, už umřely a já už se jenom koukám. Vždyť jsem už léta mrtvej na spodek,“ svěřil se Blesku herec a naznačil tak, že má problémy s potencí. Každopádně dodnes se mu prý líbí všechny typy žen.

Nikdy jsem to neměl tak, že bych byl na blondýny nebo brunety, ani nejsem horňák nebo dolňák. Mně se líbí ženy, z kterých něco vyzařuje a jsou zábavné,“ přiznal Nový, který letos oslavil se svou manželkou 51 let společného života. „To se musíte zeptat mojí manželky, proč jsme spolu vydrželi tak dlouho. Ona to řídí, i když žádné opratě nemá – a já zase nemám oháňku,“ dodal se smíchem Pavel.

Ten se součástí České Miss stal díky hokejovému týmu HC Olymp, který se soutěží spolupracuje. „Poslali jsem nejstaršího hráče, což jsem já, a nejmladšího, to je Matyáš Hložek. Oba jsme se shodli, že Češky jsou nejkrásnější ženský na světě.“

VIDEO: Pavel Nový získal svého prvního Českého lva! Zavzpomínal na sex před kamerou!

Video
délka: 02:40

Pavel Nový získal svého prvního Českého lva! Zavzpomínal na sex před kamerou! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
31 fotografií