Od rozvodu spolu velice dobře vycházejí. Proto Marta Krampolová, hercova v pořadí třetí žena, bývalá manekýnka, nasměrovala Jiřího do centra metrolope na svého osvědčeného fyzioterapeuta MUDr. Jana Sedmíka. Přitom na pátek byla objednaná ona, ale poslala ho místo sebe.

Zkušený Sedmík jistě dokáže herce uvolnit a nastartovat na nepříjemné úkoly, které má před sebou. „Pomohu od bolestí zad a páteře, hlavy, kloubů, na hrudi či břicha. Poskytuji pomoc při zablokování žeber, vadném držení těla či úponové bolesti,“ slibuje známý odborník na svých stránkách.

Jirka žije hlavně v obavách o svou vyhublou manželku, která přestala přijímat potravu. Od března už je potřetí na kapačkách. Naposledy zkolabovala po návratu z Tuniska, kde proležela čtyři dny v místní nemocnici za sklem. Momentálně je opět na JIP v pražské Nemocnici Na Františku, kde už byla před dvěma měsíci.

Herec si s ní neví rady. „Musím Haničku přesvědčit, aby se léčila. Kapačky jí pouze uleví, ale nevyřeší problém,“ má jasno Krampol. Ještě o tom ale musí přesvědčit manželku.

VIDEO: Krampolova exmanželka Marta: Proč už jsem se nikdy nevdala?

Video
délka: 01:32.38

Krampolova exmanželka Marta: Proč už jsem se nikdy nevdala? Hana Hoschlová, Lukáš Červený

Fotogalerie
31 fotografií