Karolína Kurková sice už léta žije v Americe, ale Česko je její domov a jednou by se sem chtěla s rodinou přemístit. Její pobyt ve vlasti je vždy plný práce. „Tyhle dny mám opravdu nabité. Ve čtvrtek fotím, v pátek mám práci, o které ještě nemohu mluvit, ale brzy se vše dozvíte," řekla Blesku topmodelka, která na předávání cen nejvlivnějším influencerům dorazila v rudých latexových kalhotách a řasené halence.

Tenhle model mi speciálně pro mě ušila česká značka LAFORMELA. Od dalších návrhářů mám další kousky, které vystřídám během večera. Chtěla bych co nejvíc, ale mám málo času, takže stihnu jen tři," dodala kráska, která se přímo na modrém koberci potkala s manželským párem a splnila přání jednomu z nich - muži na invalidním vozíku.

„Pán si moc přál osobně se setkat s Karolinou a jeho manželka mu to splnila. Bylo to od ní moc milé, je to opravdu dáma s velkým srdcem," řekla jedna ze spolupořadatelek akce.

Topmodelka večer moderovala spolu se slovenským moderátorem Martinem Pyco Rauschem (41). „V úterý jsme se poprvé potkali a dali si několik zkoušek. Je skvělé, že Karolina je velmi temperamentní, což především u moderátorek oceňuji. Jelikož celý večer moderujeme v angličtině, tak jsem rád, že je vedle mě Karolina, která je určitě ostřílenější než já," řekl Blesku Pyco, který před lety moderoval Česko Slovensko má talent.

Vítězové

Fun & Entertainment

Je určená influencerům, kteří dovedou rozveselit, pobavit, nebo šíří dobrou náladu a radost, zvítězila americká komediální dvojice Ross Smith s babičkou (82), kteří baví internet zábavnými scénkami (2,6 milionu sledujících). „Abych si vzal prášky na tlak,” vtipkoval Ross vedle své babičky. Ta dodala: „Dneska pořádně zapaříme!”Social Impact & Change

Určená influencerům, kteří zlepšují svět a mají odvahu jít druhým příkladem. Zvítězila brazilská modelka, která tragicky přišla o nohu a udělala z toho svou přednost, Paola Antonini (2,6 milionu sledujících). „Je úžasné mít tady možnost potkat tolik zajímavých lidí,” poděkovala za cenu a nabídla, že ji bude sdílet s Madeline Stuart, modelkou s downovým syndromem, která se umístila na druhém místě.

Inspiration & Influence

Určená influencerům, kteří nás každodenně ponoukají k lepšímu a svou kreativitou a originalitou nás inspirují. Zvítězila Jihoafrická televizní hvězda Bonang Matheba (2,7 milionu sledujících)„Myslím, že sociální sítě bychom měli všichni používat k šíření dobra,” řekla při přebírání ocenění.

Rising star

Určena nováčkům sociálních sítí, kteří hledají nová témata a originální způsoby sebeprojevu. Zvítězila Maďarka Vivien Alexy (89,7tis. sledujících), držitelka ceny Cosmopolitan Blogger Awards, která hlasováním fanoušků získala Go Global Wild Card, čímž se přímo nominovala na finále ocenění Global Social Awards. „Když máte sen, jděte si za ním,” řekla na pódiu.

Global Social Awards 2019 také ocenily zvláštním oceněním Social Special Awards Nash Griera (10 milionů sledujících) za jeho snahu o záchranu planety. „Všechno důležité tu zaznělo. Buďte sami sebou, čiňte dobro, změňte svět. Vy to dokážete!” řekl při přebírání ocenění.

VIDEO: Topmodelka Karolina Kurková mění profesi! Bude z ní...

Video
délka: 00:40.34

Topmodelka Karolina Kurková mění profesi! Bude z ní... David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií