Mladá dívka se v současnosti i nadále léčí v Istanbulu a nedávno se navíc odhodlala i poprvé ukázat svůj hojící se obličej bez toho, aby ho skrývala. Její příznivci ji za to zbožňují a přejí jí samozřejmě jen to nejlepší. Jenže i tak se Týnuš potýká s psychickými problémy.

Před časem přiznala, že trpí nespavostí, teď pro změnu na sociální síti odhalila pořádný splín, když zveřejnila několik snímků z loňského roku, tedy ještě před osudným incidentem ve vyhlášené restauraci, kdy byla nedopatřením popálena na více než polovině těla. 

„Minulý rok v tento den už takhle,“ sdílela například svou fotku z bazénu s datem 26. 5. 2018 a zavzpomínala na krásné bezstarostné časy. Pro srovnání sdílela i snímek z letošního roku a přiznala, že teď může na relax v bazénu a na přímém slunci zapomenout. „Letos tu opalovačku za mě převzaly kachny,“ smála se.

U dalšího snímku pak byl ještě daleko smutnější popisek. „Kdybych měla stroj času, určitě bych se vrátila do tohoto dne,“ napsala anglicky Týnuš Třešničková (vlastním jménem Kristýna Třešňáková). Skoro to tak vypadá, že jí několikaměsíční pobyt v nemocnici v cizí zemi už opravdu nesvědčí, a tak by se měla co nejdříve vrátit domů, kde by měla oporu rodiny, přítele Viktora Hajíčka i svých přátel a fanoušků.

VIDEO: Jak došlo k popálení Týnuš? Kdo první začal hasit?

Video
délka: 00:15

Nové video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit? 

Fotogalerie
51 fotografií