Jedna jí odjela do Švédska, druhá až k protinožcům. I když byly dcery Dolinové Tereza a Julie v cizině spokojené, Míša nesla jejich odloučení přece jen hodně těžce.

„Je to pro mě velmi velká změna. Najednou jsou ty jejich dva pokoje prázdné, tak jsem někdy smutná, až mě z toho píchá u srdce…“ prozradila před pár měsíci časopisu Sedmička. 

Jak teď ale Blesk zjistil, to už ale naštěstí neplatí – dceru Julii má herečka konečně doma. „Teď se skoro po roce vrátila z Austrálie a i po těch všech smutcích a propadech to byla pro ni úžasná škola života,“ prozradila nám Míša na Dni rodiny WomenForWomen a přiznala, že svým dospělým dcerám nepřestává radit. 

„I když jsou holky dospělé, nechci, aby opakovaly chyby, které jsem dělala já. Už je nevychovávám, ale spíš jim poradím třeba ohledně etikety nebo mezilidských vztahů. Je mi jasné, že až holky budou mít svoje rodiny, nebudeme se vídat tak často. Ale když mám vedle sebe hodného mužského a také dost práce, dobře se to snáší. Zvlášť když vím, že stále máme k sobě hodně blízko,“ popsala jejich vztah. 

V paměti má sama ještě vzpomínky na to, jak se musela v Praze protloukat bez rodičů. „Já jsem ve 13 letech odešla z Frýdku-Místku do Prahy na internát. Myslím si, že to bylo hodně brzo. Rodiče by měli s dětmi prožít pubertu, protože tam se tříbí názory, děti se hledají a právě tady potřebují zázemí. Ale pak šup s nimi do světa,“ dodala.

Fotogalerie
35 fotografií