Kráska sice léta žila v cizině a pracovala v předních agenturách, přičemž spolupracovala i s nedávno zesnulou módní legendou Karlem Lagerfeldem (†85), ovšem nyní přesídlila zpět do Prahy. „Tady mám rodinu, cítím se tu doma,“ mlžila pro TopStar Denisa, která se přišla podívat na retropárty ve stylu ve věku 80. let.

Posléze ale prozradila, že hlavním důvodem stěhování je rozpad jejího manželství se slovenským fotbalistou Martinem Hromkovičem (36). Toho si brala v roce 2015, jenže teď už spolu nejsou. „Už to neplatí. Ano, rozvedli jsme se. Je to pár měsíců,“ přiznala s tím, že o této citlivé záležitosti zrovna nerada mluví. „Já se tím někde nechlubím, to je moje soukromí. Když se mě na to někdo zeptá, je slušnost odpovědět.“

„Je to důvod, proč jsem se vrátila domů,“ potvrdila nakonec kráska, o jejíchž manželských problémech se ostatně mluvilo už loni a podle všeho za nimi stála především Martinova nevěra. Ten se totiž zakoukal do švýcarské tenistky Belindy Benčičové (22). „Je to nepříjemná záležitost, ale myslím si, že nejsem první ani poslední, která si tímhle projde,“ snaží se Dvořáková zůstat pozitivní.

Na otázku, zda už se stihla zamilovat jinde a v jejím životě je tak nějaký nový partner, však odpověděla záporně. „Není, to by bylo asi ještě moc brzo,“ dodala pro TopStar topmodelka.

VIDEO:  Múza Karla Lagerfelda Denisa Dvořáková: Karl mi bude chybět, je nezastupitelný!

Video
délka: 01:53

Múza Karla Lagerfelda Denisa Dvořáková: Karl mi bude chybět, je nezastupitelný! Martin Balcar

 

Fotogalerie
34 fotografií