„Má 3.85 kg a 51cm, narodil se ve dřepu bez jediného prášku na bolest i přes zádové bolesti maminky,“ pochlubil se pyšný otec Pavel Štrunc Blesku a prozradil, že u porodu, v němž roli sehrála také akupunktura, byl přítomný a pomáhal. „Jmenuje se Vašík,“ prozradil o synkovi.

Blondýnka s manželem už ostatně věděli, že to bude kluk, tak pro něj jméno stihli vybrat dopředu. „Pojmenovali bychom ho po tátovi manžela, který náhle odešel, a zároveň po prezidentovi,“ přiznala pro Super.cz Hošek známá z obrazovek coby reportérka Primy. 

O svém těhotenství přitom informovala již v prosince 2018. „Jsem v pátém měsíci, čekáme chlapečka a bylo to plánované, ač jsem to zdaleka nečekala tak rychle,“ svěřila se tehdy Karolína.

„Už mám deset kilo nahoře, ale naštěstí v těch správných partiích,“ odtajnila také na sklonku roku v reakci na to, že jí mnozí diváci začínali psát, proč najednou tak přibrala. „Ostatně i část rodiny se o těhotenství dozvěděla dřív z televize. Byly jim nápadné neforemné volné šaty,“ dodala pobaveně. 

Fotogalerie
14 fotografií