Na právním zástupci Řepky bylo po vyslechnutí rozsudku patrné překvapení a beznaděj.

Popravdě jsem zaskočený rozsudkem. V tuhle chvíli nedokáži říct, zda se dovoláme, ale ta možnost k Nejvyššímu soudu je. K nástupu trestu by mělo dojít v relativně krátké době, ale záleží to na soudu pro Prahu 6, kdy vydá nařízení k nástupu trestu,“ řekl Blesku.

Tomáš se k soudu nedostavil kvůli špatnému psychickému stavu a rozsudek mu jistě náladu nezlepší. „Myslím, že to pro něj bude velký šok a musím mu to telefonicky oznámit. Určitě tohle nečekal a ani já ne, bohužel jsme neuspěli, ale to se stává. Nemyslím si, že by se pan Řepka chtěl vyhnout nástupu do věznice. Do které, o tom rozhodně vězeňská služba,“ řekl Blesku Jankrle a potvrdil, že exfotbalistu čekají v květnu ještě dva soudy za neplacení výživného a nevyloučil, že se trest může zvýšit.

Dnešní odvolací soud vedl soudce JUDr. Petr Beneš a bylo vidět, že nemá v plánu přihlédnout k tomu, že Tomáš Řepka byl velmi slavný a úspěšný sportovec. Naopak, vyjmenoval všechny kluby, kde zářil a připomněl, že vydělal neuvěřitelné jmění. Ale pak dodal: „A takhle to dopadlo.“

VIDEO: Odvolací soud vynesl rozsudek nad Tomášem Řepkou. Jde do vězení  na dva roky.

Video
délka: 02:35.39

Odvolací soud vynesl rozsudek nad Tomášem Řepkou. Jde do vězení na dva roky. David Turek

Fotogalerie
26 fotografií