Od osmnácti let toužil Saša Rašilov po dětech, a to se mu splnilo ve 22 letech, kdy se stal poprvé otcem dcery Josefiny. "Jsem velmi rodinný typ a vždy jsem až okatě dával najevo, že si užívám jezdění s kočárkem, přebalování nebo krmení. Někteří chlapi to považují za zženštělé, mně to naopak velmi baví a dokáži se o dítě postarat. Každý se mě ptá, zda netoužím po synovi, když mám tři holky, ne, jestli budu mít dalších deset holek, tak budu nejšťastnější chlap," svěřil se Blesk.cz herec.

"Vůbec nevylučuji, že budeme mít s Liduškou další děti, necháváme tomu volný průběh a ničemu se nebráníme," dodal Saša, který se podruhé oženil loni. S první manželkou Vandou velmi dobře vychází stejně jako s dcerami.

"Obě naše dospělé dcery studují vysokou školu, takže jsou velmi rozumné a hrozně rády se o Marušku starají, hrají si s ní a mě to těší. Jsem na všechny své holky velmi pyšný," netají se Rašilov, který natáčí film a brzy se objeví jako nová postava v seriálu, ale ještě nemůže prozradit v jakém.

VIDEO: Strhaná Vanda Hybnerová: Rozchod s Rašilovem ji ničí!

Video
délka: 01:07.64

Strhaná Vanda Hybnerová: Rozchod s Rašilovem ji ničí! Jan Jedlička, Makéta Reinischová

Fotogalerie
23 fotografií