Kromě modelingu zmíněné modelky živí právě také instagram. A ve chvíli, kdy o něj přijdou, jsou bez kontaktů i bez přísunu práce.

„Vůbec to nechápu, měla jsem dvoufázové ověření. Nikdy bych nevěřila, že i přes něj se někdo dostane. Vůbec nevím, co budu dělat. Je to můj pracovní nástroj,“ svěřila se Super.cz šokovaná Andrea Bezděková, které se získáním účtu zpět pomohl před týdnem manžel Simony Krainové Karel Vágner. Ten ostatně díky svým kontaktům zachránil účet i Alici Bendové.

Ve středu se hackeři zaměřili i na moderátorku Martinu Gavriely. I ona přišla o svůj instagramový účet.

„Netuším, kdo za tím stojí. Už jsem napsala do centrály této sociální sítě, ale je otázkou, jestli se tomu vůbec bude někdo věnovat. Vytvořila jsem si nový oficiální profil a věřím, že ti, co mě sledovali, si mě najdou znovu. Ale samozřejmě vím, že to bude trvat pořádně dlouho. Stejně jako u Andrey je to pro mě jako přísun práce a peněz. Je to, jako by vám někdo svázal ruce a nemohli jste pracovat,“ přiznala serveru Gavriely, která se kromě moderování živí také naplétáním vlasů. Navíc má doma půlročního synka, takže peníze v rodině skutečně potřebují.

VIDEO: Andrea Bezděková o ukradeném instagramu a skrývaném příteli

Video
délka: 04:19.67

Andrea Bezděková o ukradeném Instagramu a skrývaném příteli David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
57 fotografií