Jedna z nejvíce sexy českých hereček Barbora Mottlová, známá například ze seriálů Ohnivé kuře nebo První republika, poslední dobou září štěstím. Důvodem jejího úsměvu není nic jiného než nový partner! Celou dobu to vypadalo, že je pro ni tím jediným a pravým Muž roku 2016, nicméně Bára to nyní popřela… „Nemohla bych být s krasavcem. Nemohla bych být s chlapem, který je hezčí než já. Ten můj tak hezkej není,“ smála se v rozhovoru pro Super.cz.

Najednou dává smysl, proč si Mottlová minulý měsíc pořídila rozkošné štěňátko pomeriana jménem Chico, přestože Josef Kůrka je známý tím, že není zrovna „psí člověk“. „S Pepou jsme jen moc dobří kamarádi,“ vysvětlila koncem března tahle sympatická blondýnka, a zdůraznila, že nového partnera médiím jen tak neukáže. „Nemám v plánu se s ním někde ukazovat. Už si chci své soukromí střežit.“

Muž jejího srdce je navíc úplně mimo branži. „Do herectví a zpívání má docela daleko. Jiný věci mu jdou daleko líp,“ dodala s tajemným úsměvem. „Otevírá bar, má i jiné podniky. V podstatě je podnikatel.“ I když se tedy realizuje v gastronomii, nehrozí prý, že by pohledná herečka jeho bary propagovala. „Já a bary, to nejde moc dohromady. Nekouřím, nepiju, nefetuju. Nevím, jak bych mu mohla být prospěšná…“ krčila rameny. Raději si s ním prý užije domácí pohodičky na gauči!

VIDEO: Provokatérka Bára Mottlová: Přiznala nového chlapa a nové špíčky

Video
délka: 02:59.39

Provokatérka Bára Mottlová: Přiznala nového chlapa a nové špíčky Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
35 fotografií