Druhé těhotenství je už na Renátě Czadernové znát, i když ve volných šatech, ve kterých dorazila na sraz Missek po 30 letech, se jí podařilo rostoucí bříško schovat. S partnerem Michalem se na druhou dcerku už velmi těší a nejsou v tom sami.

„Dcera už mi hladí bříško a dává mi na něj pusinky. Už mi slíbila, že mi bude pomáhat, i když je jí teprve dva a půl roku. Jsem klidnější, myslím, že už nebudu mít ze všeho takový strach," svěřila se Blesk.cz moderátorka a zároveň II. vicemiss ČR z roku 2006.

Poprvé Czadernová rodila pomocí císařského řezu a i tentokrát to vypadá, že to nebude jinak. „Měla jsem císařský řez plánovaný, tím, že jsem si ten porod nezažila, tak nevím, do čeho jdu. Pokud mi tedy znovu nedoporučí císaře, což je dost pravděpodobné," prozradila Renáta.

S partnerem si doma pro jistotu nechali po první dceři veškerou výbavu, proto ani nemusí nic kupovat. Navíc má i spoustu oblečení, které s Adélkou nevyužila, tudíž je pro ni druhé těhotenství méně stresující, i co se týče nákupů.

VIDEO: Takhle z Novy odcházela Czadernová před prvním porodem! Rozplakala se v přímém přenosu

Video
délka: 00:44.36

Z Novy odchází Czadernová! Rozplakala se v přímém přenosu! 

Fotogalerie
37 fotografií