Jelikož Daniel neřídil, protože si občas dopřál alkohol a jiné omamné látky, čímž se netajil, tak využíval taxikáře. A ti na něho po náhlé smrti velmi dojemně zavzpomínali.

"Zemřel Daniel Nekonečný, postrach nejednoho pražského taxikáře. Ne tak postrach můj. Sice dával naprosto minimální dýška, šňupal vzadu koks, trousil po sedačkách desítky třpytek, flitrů a korálků, zamořoval vzduch robustními vůněmi svých "maharadžovských" voňavek ( o nichž tvrdil, že když jimi vyvoní můj taxík, tak mi každá žena okamžitě podlehne), ale já si budu navždy pamatovat ten moment, kdy jsem pro něj přijel v jednom beznadějně propršeném dni k nejmenovanému obchodnímu centru a on se zjevil se zářivě žlutým slunečníkem, sombrerem, celej posetej třpytkami a dobrou náladou a popřál mi zářivě slunečnej a vesmírnej den, plnej pozitivních vibrací, usadil se na zadní sedačku s proutěným košíkem plným laskomin a zavelel - Ať se práší za kočárem a nastavte tu klima na nejvyšší možnou míru, protože jsem horoucí slunce a srdce mi jede nadoraz!" napsal na sociální síť jeden z řidičů, který ho často vozil.

"Takhle si ho budu pamatovat navždy. Převálcoval všechnu skutečnost svým postojem, vzhledem, náladou, úsměvy a podivnými hláškami. Na některý klienty zapomenete, ale na něj nezapomenu nikdy. RIP Dane a roztřpyť nebesa!"

Poslední rozloučení s Danielem Nekonečným proběhne 4.4. ve 14:15 v motolském krematoriu. A žádné černé oblečení, pozůstalí si přejí, aby hosté přišli v co nejbarevnějším oblečení.

VIDEO: Zemřel ministr rozkoše Dan Nekonečný (†52): Pro ženy byl noční záchranná jednotka!

Video
délka: 02:26

Zemřel ministr rozkoše Dan Nekonečný (†52): Pro ženy byl noční záchranná jednotka! Markéta Reinischová, Jan Brunclík

Fotogalerie
26 fotografií