I když se neustále spekuluje, zda Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr tvoří pár, tak momentálně tvoří a všechno je zalité sluncem. Jejich vztah hodně zklidnil Jardův návrat na led po roční pauze.

Vždycky je lepší a klidnější, když chlap dělá, co ho baví a pro co žije,“ potvrdila Blesk.cz Veronika, která si nenechala ujít představení nové kolekce známé modní značky a mimo jiné prozradila, že právě dnes má narozeniny. „Ten největší dárek jsem si nadělila sama, je to splnění mého snu, na kterém jsem dva měsíce dřela, proto jsem nikde nebyla vidět,“ netají se Veronika, která si vytvořila vlastní značku oblečení. A další dárek je už na Jardovi.

Čeká nás důležitý zápas, kde nebudu chybět. Moc bych si přála, aby Kladno vyhrálo nad Jihlavou,“ dodala modelka, která svého partnera doprovodí do Jihlavy a z tribuny ho bude sledovat na ledě. Zda ji Jarda překvapí květinou nebo jiným dárečkem, netuší, ale jistě by ji to potěšilo.

V nejbližší době Veroniku čeká cesta do Ameriky, kde má pracovní povinnosti ohledně svého e-shopu, a pak by ráda vycestovala za odpočinkem. Zda i s Jaromírem, ještě neví, protože prý nic dopředu neplánují a všechno podnikají nárazově.

VIDEO: Tohle je šťastný vztah? Kopřivová a Jágr: Smutné přiznání po společné večeři!

Video
délka: 00:33.35
Video se připravuje ...

Tohle je šťastný vztah? Kopřivová a Jágr: Smutné přiznání po společné večeři! Blesk TV

Fotogalerie
43 fotografií