V mládí idol žen, během posledních tří let se mu ale na milostném poli moc nedařilo. Poté, co se mu rozpadl vztah s producentkou Simonou Brdičkovou (42), s níž má dceru Claudii (9), se mu nedařilo najít dlouhodobý vztah. Jeho postel v domku v pražském Slivenci tak zahřívala jen jeho fenka německé dogy Limpy.

Jenže právě díky ní se nakonec Zounar seznámil a zamiloval! „Spojila nás jedna společná vášeň, a to jsou velcí psi. Ona má italské plemeno cane corso a já mám německou dogu,“ prozradil deníku Aha, jak se před pěti měsíci seznámil se sympatickou Kateřinou. O jejich vztahu nerad mluví, aby nic nezakřikl. „Je to moc hezký a příjemný,“ přiznal alespoň.

Zatímco dříve si vybíral partnerky spíše z podobné branže, teď je to jinak. Kateřina je totiž prý psycholožka, která nabízí poradenství v kritických životních momentech – například pomáhá zlepšit partnerské vztahy nebo potlačit deprese. Dokonce již publikovala i dvě odborné knížky.

Ostatně sám představitel svérázného doktora Bohdana Švarce z Ordinace její profesní zkušenosti asi uvítá. Vždyť již 15 let bojuje s alkoholovými excesy spojenými s psychickým a fyzickým vyčerpáním. Kvůli pití se dokonce loni v lednu nechal zavřít do léčebny a po návratu z ní se snaží sekat latinu. V partnerském vztahu tak nyní snad získá potřebnou podporu i porozumění.

Randil se Zedníčkovou i Stankovou

První láskou Martina byla herečka Lucie Zedníčková (50), s níž žil v letech 1982 až 1984. Poznali se na konzervatoři, a herec byl dokonce tak zaláskovaný, že kvůli Lucii zanedbával školu. „Já byl tak zamilovaný, že jsem nemohl chodit do školy, protože bych ji tam pořád viděl, až mi profesorka vyhrožovala, že mě nechá vyhodit. Tak jsem se postavil a řekl – paní učitelko, když Zounar miluje, nemůže chodit do školy,“ vtipkoval. Lucie ho ale po dvou letech opustila.

Dlouhodobější vztah měl Zounar v letech 1992 – 2002 s přítelkyní Lenkou. Působili jako harmonický pár, a dokonce mluvili o svatbě. Místo ní přišel rozchod bez vysvětlení. „Důvod je moje čistě osobní věc. Někoho to bolí, někoho ne,“ řekl tehdy drsně a jeho známí mluvili o tom, že vztah rozbila jiná žena. „Martin se prostě zamiloval a Lenka pro něj i po všech těch letech přestala existovat,“ prozradil jeden z jeho kolegů.

Osudovou ženou se pro herce stala producentka Simona Brdičková. Jejich láska, která trvala od roku 2002 do 2015, byla ale vždy jako na houpačce. Poprvé se prý pohádali již při seznámení, za tři dny se k sobě sestěhovali. Několikrát se rozešli, a to i poté, co je spojila dcera Claudie. Nakonec přišel definitivní konec, který zavinily finanční problémy ve spojení se Zounarovým pitím.

Od té doby už herec o lásce moc nemluvil. Pouze se jednu dobu spekulovalo, že v roce 2016 prožil románek s kolegyní Betkou Stankovou (39). Ani jeden to nikdy nepotvrdil, ale fotografové je přistihli, jak se líbají před vozem. Jiskra přelétla na natáčení seriálu Přístav. „Jiskřilo to mezi nimi od prvních společných scén,“ tvrdil tehdy deníku Aha! dobře informovaný člen seriálového štábu. „Už jsou spolu několik měsíců a ani se tím na place netají,“ doplnil. Jenže nakonec chemie stejně vyprchala a byl konec. 

VIDEO: Martin Zounar o poslední roli Miroslava Zounara: Třetí Slunce, seno, musel ošidit!

Video
Video se připravuje ...

Martin Zounar o poslední roli Miroslava Zounara: Třetí Slunce, seno, musel ošidit! Petr Macek, Petr Soukup

Fotogalerie
56 fotografií