Krásná maminka malé Emy (2) Tereza Kadeřábková na instagramu přiznala, že svou dvouletou holčičku v časovém presu „uplácí“ sladkým, ideálně její oblíbenou pudinkovou koblihou. „Tuhle ‚fintu‘ používám hlavně, když potřebujeme něco RYCHLE. Takže – potřebujeme se rychle obléct, potřebujeme se rychle vysvléct, potřebujeme se dostat rychle z místa na místo (takže malou šoupneme do kočáru), potřebujeme rychle nakoupit (takže šup do vozíku),“ vypočítávala, v kolika situacích si musí poradit nějakou tou dobrotou.

„Ne, že bychom ji přecpávali sladkým a jenom koblihami, stále preferuju dobrůtky, které jsou dělané právě pro malé děti, ale občas dát dětem něco sladkého? Já říkám, proč ne!“ dodala půvabná brunetka bojovně, a ani netušila, co tím rozpoutá. Okamžitě se do ní totiž pustily všechny ty „jediné a správné“ eko matky, které by dítěti nikdy nic jiného na mlsání než ovoce nedaly, a už vůbec nechápou, jak může pomocí pamlsků zneužívat to bezelstné dítě!

„Nikdy bych neuplácela jídlem, to by mi asi pak nikdy už nevyhověla ‚jen tak‘. My v životě nedali čokoládu a budu to držet, co to nejdéle půjde,“ zlobila se například jedna z mnoha Tereziných fanynek, stejně jako Kadeřábková matka dcerky o věku dvou a půl let. „Nesouhlasím zásadně s čokoládou v jídelníčku. Jsem přesvědčena, že má vliv na dítě!“

Překvapená Kadeřábková musela natočit několik instastories, v nichž se snaží vysvětlit, jak celou situaci vidí, a že by svému dítěti přece nekoupila nic nezdravého, ale už bylo vlastně pozdě. Sama proto připustila, že jí mohlo být jasné, jak tohle kontroverzní téma rozvíří vody, a že pod svým koblihovým příspěvkem mohla čekat spoustu komentářů – a ne všechny budou pozitivní. „Mimochodem, když jsem byla těhotná, tak sladké jsem si u malé představovala až v době, kdy jí bude tak 18,“ dodala ještě s nadsázkou a s rozesmátými smajlíky.

VIDEO: Tereza (tehdy ještě Chlebovská) poprvé o vztahu s fotbalistou Sparty!

Video
délka: 00:47.12

Tereza Chlebovská poprvé o vztahu s fotbalistou Sparty! Thomas Kruchina, Ondřej Rybár, hudba: freemusicarchive.org (“Oginiland” (by U.S. Army Blues))

Fotogalerie
39 fotografií