Agáta už nechce být označována jako modelka nebo rebelka, ale jako matka a žínka domácí. „Snažím se o to už sedm let, ale nikdo si toho nevšiml. Doufám, že můj nový pořad věnovaný především ženám změní pohled na mě,“ míní modelka, která už několik týdnů na svém novém pořadu „Máma nad věcí“ pracuje a v neděli v poledne má svou premiéru.

V různých prostředích natáčí se ženami s dětmi nebo s odborníky. Jedna část je věnovaná také vaření a receptům. Ta se natáčí u Agáty doma – v kuchyni vily, kterou si pořídila s manželem.

Pravdou je, že kuchyň je Kubovým královstvím, ale jak jde o byznys, musel pryč. Vařím jídla, která běžně jíme a prokládám to radami od Kuby, protože v tomhle pořadu zatím muži nemají místo. Už jsem zapojila i svou babičku nebo mamku,“ pochlubila se manželka Jakuba Prachaře.

Kromě Kuby a dvou dětí Kryšpína a Mii s nimi v domě žije také metr a půl dlouhá krajta. „Vůbec ji nevyndaváme, protože se jí tak trochu bojíme. Ale naštěstí si vystačí s potkany,“ říká se smíchem Prachařová.

VIDEO: Agáta Prachařová: Nový pořad se točí v jejich vile! Koukněte se, kde je Kuba nejšťastnější.

Video
délka: 03:57.78

Agáta Prachařová: Nový pořad se točí v jejich vile! Koukněte se, kde je Kuba nejšťastnější. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií